Bebeğim hala kuvezde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Bebeğim hala kuvezde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,239 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hala kuvezde
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonunda bebeğim eve geldi o kadar ufak ki elime almaya korkuyorum çok zayıf minik 1.5 kilo var yok ama çok şükür inşallah toparlanıcak birlikte toparlanıcaz acaba kaç ayda kilo alır hem anne sutu hem mama veriyorum doymuyor sanki emiyor sonra aranıyor heralde surum yetersiz zaten doktorda mama vermeye devam edin hem emsin hem mama yesin dedi çok zayıf olduğundan dolayı keşke surum olsada mama hiç vermesem ams işte yok az geliyor emzirdiköe çoğalacak diyorlar bekliyorum rabbim kimseyi evladı ile sınamasın bu 7 gun 7 Asır gibi geldi bana darısı bekleyen butun annelerin başına inşallah yavrularınıza biran önce kavuşursun uz ❤️🧿🥰🌺🌺🌺
Gözünüz aydın dr önerdi ise tabiii mama vereceksin bu seni kötü anne yapmaz kuzum bende ilk oğluma 6 aya kadar hem mama hem emzirdim ek gıda başlayınca yemek emzirme devam ettim manmayı bırakıp kiloyu kisa surede alir bazen kilo dusuk dogunca kilo alimi hizli olabiliyor sağlıkla buyut insallah

Kızlar dua edermisiniz bugun 5 gun oldu bebeğim hala kuvezde 1 kez bile göstermediler ben eve cıktım o hala hastanede bende iyilelemiyorum çok ağrılarım var spinal oldum başta hastanede hiç ağrı yoktu eve çıktım ağrılar başladı kollarım bacaklarım çok ağrıyor kaslarım ve dikişler im bazen dayanamıyorum yuruyemiyorum dikilemiyorum iyileşemiycem galiba korktum artık iyice bebeğimi de çok merak ediyorum
Canım benim iyileşiceksin üzme kendini inşallah en kısa sürede bebeğini kucağına alırsın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonunda bebeğim eve geldi o kadar ufak ki elime almaya korkuyorum çok zayıf minik 1.5 kilo var yok ama çok şükür inşallah toparlanıcak birlikte toparlanıcaz acaba kaç ayda kilo alır hem anne sutu hem mama veriyorum doymuyor sanki emiyor sonra aranıyor heralde surum yetersiz zaten doktorda mama vermeye devam edin hem emsin hem mama yesin dedi çok zayıf olduğundan dolayı keşke surum olsada mama hiç vermesem ams işte yok az geliyor emzirdiköe çoğalacak diyorlar bekliyorum rabbim kimseyi evladı ile sınamasın bu 7 gun 7 Asır gibi geldi bana darısı bekleyen butun annelerin başına inşallah yavrularınıza biran önce kavuşursun uz ❤️🧿🥰🌺🌺🌺
Ayy çok sevindim cnm hiç korkma onlar daha sıkı tutunuyorlar hayata sütünü de ver mamasını da gelişimi ilerleyince yavaş yavaş kesersin mamayı çok sevindim ya Allah sana bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.