Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neriman tarafından oluşturulan Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,739 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı
Konbuyu başlatan Neriman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Neriman

Kayıtlı Üye
rank
Benimkine de iri dedi doktor 2 hafta önden gidiyor dedi şeker yüklemesi yaptım temiz çıktı 35.ci haftada gizli şeker çıktı yükseldi 1 hafta müdahale ettiler 36 haftalıkken suyum geldi birden mecbur doğurdular suni sancı ve fitil sancılarla kendi sancım yoktu açılmam da yoktu şekerden dolayı erken doğurdum 2.620 gram doğdu oğlum 1 hafta birşey yemedim zay
İnsllah canm ya çok korkuyorum bir dış gebelik bir tüp Bebekden sonra oldu bebeğim o yüzden hep tetdirginim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkine de iri dedi doktor 2 hafta önden gidiyor dedi şeker yüklemesi yaptım temiz çıktı 35.ci haftada gizli şeker çıktı yükseldi 1 hafta müdahale ettiler 36 haftalıkken suyum geldi birden mecbur doğurdular suni sancı ve fitil sancılarla kendi sancım yoktu açılmam da yoktu şekerden dolayı erken doğurdum 2.620 gram doğdu oğlum 1 hafta birşey yemedim zayıf doğdu dedikleri gibi iri değildi hiç aksine ufacıktı
Gizli şekeri nasıl bildiler peki canm

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam ben 26+6 haftalık hamileyim bugün kontrolum vardı bebek iri dedi doktor sıkıntı yaşar mıyım sizce korkuyorum yarın şeker yüklemesi yapilack ona göre konuşuruz dedi doktorm
Canım sakin bence şeker yüklemesi yapma ilk oglumda yaptim saçma sapan birşey şükür 2 oğlumda da yapmadim şimdi de hamileyim gereksiz bisey asıl onu bana verince sekerim çıktı bayıldım bebek ic9nde çok zararıymış zaten ben tavsiye etmiyorum vallah kimseye

Aysima

Kayıtlı Üye
rank

Neriman

Kayıtlı Üye
rank
Canım sakin bence şeker yüklemesi yapma ilk oglumda yaptim saçma sapan birşey şükür 2 oğlumda da yapmadim şimdi de hamileyim gereksiz bisey asıl onu bana verince sekerim çıktı bayıldım bebek ic9nde çok zararıymış zaten ben tavsiye etmiyorum vallah kimseye
Banada doktor sana kesinlikle yapılması gerekli dedi bebek iri olduğu için dedi
Çok iyi doktor sanırım ki iri olduğundan emin ultrason ölçümleri net olmuyor ki benim ilk gebeliğim de 4 kilo dedi 3 kilo doğdu kesin olmadığını da söyledi yani söylerken
1.221 gram 29 haftasında olması gereken kiloda dedi emin konuştu yani

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam ben 26+6 haftalık hamileyim bugün kontrolum vardı bebek iri dedi doktor sıkıntı yaşar mıyım sizce korkuyorum yarın şeker yüklemesi yapilack ona göre konuşuruz dedi doktorm
Ben 5 buçuk aylıkken acile gittim doktorlar bebeğin bir ay Daha büyük olduğunu söylediler ayından büyük dediler ya adet tarihini bilmiyorsun yada bebek büyük dediler çok korkmuştum korona olduğum için kendi doktorumada gidemiyodum iki hafta sonra kendi doktoruma soyledim utrasyona falan girdim doktor yok öyle bişey bebişin gayet sağlıklı demişti çok rahatlamıştım belki seninkide öyle bir yanlışlık olmuştur korkulacak bişey yoktur işallah canm benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar