Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neriman tarafından oluşturulan Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,748 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim iri kızlar benm gibi olanlar varmı
Konbuyu başlatan Neriman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne
K

Kıdemli Anne

Guest
Kızlar selam ben 26+6 haftalık hamileyim bugün kontrolum vardı bebek iri dedi doktor sıkıntı yaşar mıyım sizce korkuyorum yarın şeker yüklemesi yapilack ona göre konuşuruz dedi doktorm
Iri falan degil gayet normal 31+6 da doktora gitmistim 2 kilo demisti 2 kilo 50 gram demisti

K

Kıdemli Anne

Guest
Bazi doktorlar bilmiyor mu uyduruyor mu anlamiyorum ablamin doktoru bu bebek iri eli ayagi kocaman demisti cocuk dogdu kedi yavrusu gibi,iri bebek nasil olur sana anlatim arkadasim suan bizzat yasiyorum bunu ben,34+2 hamileyim arkadasimin kardesinin eside hamile ve ayniyiz ben 31+6 da doktora gittigimde bebegime 2050 gram demisti o bahsettigim bayanin bebegi 32.haftada 2850 ymisdi al sana iri bebek

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam ben 26+6 haftalık hamileyim bugün kontrolum vardı bebek iri dedi doktor sıkıntı yaşar mıyım sizce korkuyorum yarın şeker yüklemesi yapilack ona göre konuşuruz dedi doktorm
canim benim de iki bebegim iriydi.. hatta ilkinde kan testi ve kanda sekerime bakildi vs hersey normal cikinca dr en son sordu ' baba mı iri ' diye... evet dedim. ha o zaman babasına cekmis bebek dedi🤗 korkma Allah in izniyle bi sey olmaz canim 😇

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gizli şekeri nasıl bildiler peki canm
Bilemediler doğumu başlatınca anca bildiler 1 hafta müdahale ettiler iğne yaptım şeker iğneleri ama yinede doğum yaptım 36 haftalık hamileliğim boyunca bilmesi hiçbir doktor şeker olduğunu

Doğduğunda 49 cmdi şimdi 55 cm 35 günlük

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bilemediler doğumu başlatınca anca bildiler 1 hafta müdahale ettiler iğne yaptım şeker iğneleri ama yinede doğum yaptım 36 haftalık hamileliğim boyunca bilmesi hiçbir doktor şeker olduğunu

Doğduğunda 49 cmdi şimdi 55 cm 35 günlük
Canim bende şuan 35 haftaligim ve 30. Haftadna beri insulin kullaniyorum. Sabah aclik sekerim yemedigim halde yukseliyor. Onu kontrol altina almaya calisiyoruz sürekli dozunu arttirarak. Ama çok korkuyorum. Dogum aninda bebegim sorun yasayacak diyem bendeki bu insulin probleminden dolayi. Sekeri dusebiliyormus veya baska sikintilar yasayabiliyormus vs. Senin nasil gecti dogum sonrasi cnm

Canim bende şuan 35 haftaligim ve 30. Haftadna beri insulin kullaniyorum. Sabah aclik sekerim yemedigim halde yukseliyor. Onu kontrol altina almaya calisiyoruz sürekli dozunu arttirarak. Ama çok korkuyorum. Dogum aninda bebegim sorun yasayacak diyem bendeki bu insulin probleminden dolayi. Sekeri dusebiliyormus veya baska sikintilar yasayabiliyormus vs. Senin nasil gecti dogum sonrasi cnm
Bebekte herhangi bir sıkıntı kalmıyor canım şeker annede kalıyor bebeğe geçmiyor dedi doktorum doğumum çok zor geçti 19 saat sürdü sancı ve açılmam yoktu ama suyum patladı birden mecbur doğurdular suni sancı ve fitil sancılarla bebeğim zayıf doğdu 2 buçuk kilo sarılık ve enfeksiyon çıktı yatırdılar 1 hafta

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebeğim iri şuan 28 haftaligim ve 30 haftalık gibi bebeğim şeker testi de yaptım temiz çıktı sekerim yok genetik olabilir dedi babası iri doğmuşsa bi sorun olmaz dedi

Tüm sayfalar yüklendi.