Sorum var Bebeğim sarılık oldu 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Bebeğim sarılık oldu 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,100 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sarılık oldu 😭😭
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kuveze yatırdı kilo kaybolmuş emiyor du ama doymuyormuş onu o halde görünce tüm ağrım, sancım biran kesildi bebeğim doğsun diye gün sayerken şimdi de kuvezden kurtulsun diye gün sayacam 🥺😭😭
Allah yardımcın olsun canım benim inşallah yavrum Bi an önce sağlığına kavuşur kucağına alırsın ❤️❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kuveze yatırdı kilo kaybolmuş emiyor du ama doymuyormuş onu o halde görünce tüm ağrım, sancım biran kesildi bebeğim doğsun diye gün sayerken şimdi de kuvezden kurtulsun diye gün sayacam 🥺😭😭
Benim bebeğim 2 buçk ayın sonunda atlattı allah yardımcınız olsun canım bende çok zor günler yaşadım moral olarak

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide oldu ama yatis yapmadi doktor bol bol emzirdim isik altinda uyuttum gece gunduz gun isiginda suan pek kalmadi gecer korkma

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hastane tipi sağma makineleri var onlardan kiralayıp sağim yap bol su bulgur süt yapan şeyler tuket

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum anne yanı servis yok mu ben Kayra ile kaldığımda aynı odada durduk ışık tedavisini benimle aynı odada aldı hatta hemşireler emzirlmek için alırken ışığı kapatıp açabılırsın demişlerdi. Sen stres yapma 1 günde atlatır sarılığı içini rahat tut korkma 😘 rabbim dermansız dert vermesşn inşallah
Çok teşekkür ederim kuzum 😘Doktor biraz tuhaf insan bu doktor kuvezi aşağı indirmedi küvez onun için daha saglikliymis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum hastane tipi sağma makineleri var onlardan kiralayıp sağim yap bol su bulgur süt yapan şeyler tuket
Ben kendi makinemi getirmiştim onunla iki saatte bir sağım yapıyorum once anne sütü alıyor sonra mama veriyorlarmiş

Benim bebeğim 2 buçk ayın sonunda atlattı allah yardımcınız olsun canım bende çok zor günler yaşadım moral olarak
O kadar çok sürdumu Allah'm hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Allah yardımcın olsun canım benim inşallah yavrum Bi an önce sağlığına kavuşur kucağına alırsın ❤️❤️
Amin canım benim inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederim kuzum 😘Doktor biraz tuhaf insan bu doktor kuvezi aşağı indirmedi küvez onun için daha saglikliymis

Ben kendi makinemi getirmiştim onunla iki saatte bir sağım yapıyorum once anne sütü alıyor sonra mama veriyorlarmiş

O kadar çok sürdumu Allah'm hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Amin canım benim inşallah 🤲
Rica ederim balım. Doktor en uygunu ne ise onu yapmıştır minik nasıl iyi mi

İ

İrm

Guest
Allah şifa versin inşaallah biran evvel kavuşursun evladına benim de bebegim 1 haftalıkken küveze girdi sarılıktan 1 hafta ayrı kaldık kokusuna hasret kaldım göremiyorum bille günler geçmiyordu 1 hafta sonra kavuştum evladıma çok şükür şimdide sütten ayrılmak istemiyor Rabbim dermansız hastalık vermesin

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin inşaallah biran evvel kavuşursun evladına benim de bebegim 1 haftalıkken küveze girdi sarılıktan 1 hafta ayrı kaldık kokusuna hasret kaldım göremiyorum bille günler geçmiyordu 1 hafta sonra kavuştum evladıma çok şükür şimdide sütten ayrılmak istemiyor Rabbim dermansız hastalık vermesin
Amin canım benim 😘

Rica ederim balım. Doktor en uygunu ne ise onu yapmıştır minik nasıl iyi mi
İyi çok şükür bugün taburcu olduk şuan keyfi yerinde 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.