Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,276 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ?
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 5 günlük bebeğim sarılık oldu ne yapmalıyım cnm çok sıkılıyor bu konuya yardım edin lütfen 🙏🏻🥺
Geçmiş olsun hayırlı olsun benimde yeni doğduğun da bi hafta sonra sarılık var demişti dr bol bol emzir gece bile sarı isik yada geç lambası olsun kapatma bide sarı tülbent örtüyorlar karanlığa maruz bırakma bol bol emzir biz öyle yaparak atlattık canım ama dikkat et göz bebekleri sarı olursa hemen acile gidin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 5 günlük bebeğim sarılık oldu ne yapmalıyım cnm çok sıkılıyor bu konuya yardım edin lütfen 🙏🏻🥺
Bol bol emzir canım tek geçer yolu o benim oğlumda sarılık olmuştu 2buçuk aylıktı hala gözlerinde sarılar vardı ben çok çektim sarılık tan bir an önce geçer inşallah bizde neler neler yaptık beyaz ışık altında yatsın dediler kırk gün evde ışık sönmedi her gün banyo yaptır dediler her gün banyo yaptırdık azına cy kaşığıyla tatlı su ver dediler onu da denedik ama doğumda çok kan yuttuğu için bide erken doğduğundan bağışıklığı çok kötüydü bir türlü geçmedi yükselirse hastanede tedavi altına alınıyor ama evde sadece bol bol emzirmeye çalış

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm arkadaşım bebeğide 1 haftadan fazla oldu doğalı onunda sarılığı var malesef.. tek çaresi bol.bol emzirmekmis anne sütü sarılığı azaltiyirmus.. eğer sütünü içiyorsa şanslısın... Bazı bebekler annesinin memesini bile emmiyor

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktora goturmedin mi sarılık derecesi ne kadr bakmadilar mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm kızım üç gunluktu zar zor emziryrdum ayakalrini yüzünü cimcikliytdum tutmuyordu doktora götürdüm 20 derece ye çıkmıştı ışının altına koydular bı bugün boyunca takı derecesi düşene kadar. Sürekli gidip emziriyorum hastanede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm kızım üç gunluktu zar zor emziryrdum ayakalrini yüzünü cimcikliytdum tutmuyordu doktora götürdüm 20 derece ye çıkmıştı ışının altına koydular bı bugün boyunca takı derecesi düşene kadar. Sürekli gidip emziriyorum hastanede

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol emecek uyuyorsa sen uyandiracaksin sürekli eme eme çişiyle kakasiyla atlatacak öyle demişti doktor çok şükür şimdi üç aylık oldu oğluşum darısı size inşallah 😘🤲 rabbim acil şifalar versin inşallah

Benim oğlumda sarılık oldu 2 gün ışık tedavisi gördü bol bll emzirdim bide mama takviyesi yaptık öyle geçti sende öyle yap mama takviyesi yapınca hemen geçir 2.3 gün içinde doktorumuz öyle demişti bazen anne sütü tek başına atlatamıyor mamaya birlikte daha çabuk atlatıyor

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum yarim yac bardagi su bi cay kasigi silme seker ve 5-6 damla.limom suyu karistir cay kasigi ile bebegine devamli ver ilk 15 gun onemli . Ben o sekilde cerdim sarilik her bebekte olur onemli olan dereceyi asagida tutmak biz 12 ustunu gormedik cok sukur ilk kontrol 3 gunluk 12-ikinci kontrol 1 haftalikken 9 derece 15 gunlukte hic cikmadi . Bolcada emzir 2 saatte bir degil 1'5 saatte bir emzir. S

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar