Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,711 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
bebeğimin bugün kirki cikacak kimse yok eşimle benden başka ben bebeğin kirkini çıkarabilir miyim yani dua okursam kabul olurmu mecburum
Bence olur niye olmasın ki sonuçta mecbursun kimse yoksa ne yapacaksın bide sonuçta bildiğim kadarı ile dua ve süreleri yüzüne değilde ezberden okuyunca bişey olmuyor 🤗🤗 maşallah bu arada 🧿🧿🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
bebeğimin bugün kirki cikacak kimse yok eşimle benden başka ben bebeğin kirkini çıkarabilir miyim yani dua okursam kabul olurmu mecburum
Tabiki olur Canım bende eşimle tektim. Duasını okuyarak bebeğimizi yıkadık arkasından bende yıkandım duayla oldu bitti yani. Yok suya taş nohut at 40 tas dök öyle şeyler yapmadım yani. Zaten dinimizde 40 çıkarma diye bişey yok ki Şamanizm de ritüel sadece.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki olur Canım bende eşimle tektim. Duasını okuyarak bebeğimizi yıkadık arkasından bende yıkandım duayla oldu bitti yani. Yok suya taş nohut at 40 tas dök öyle şeyler yapmadım yani. Zaten dinimizde 40 çıkarma diye bişey yok ki Şamanizm de ritüel sadece.
Bak buna çok şaşırdım yaa niye yapıyoruz ki o zaman biz bunu dini bir olay sanıyordum annem baksan öyle dindar o da yapıyor yaptırıyor bize 🙄🙄

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bak buna çok şaşırdım yaa niye yapıyoruz ki o zaman biz bunu dini bir olay sanıyordum annem baksan öyle dindar o da yapıyor yaptırıyor bize 🙄🙄
Canım büyüklerimiz bı akılla yapmaya başlamış sonra da öyle nesiller boyu devam etmiş işte kimse neden yapılıyor diye sorgulamamış ki bende doğum yapana kadar bilmiyordum nasıl yapılacak diye araştırırken diyanetin sayfasında denk geldim dinimizde böyle birşeyin olmadığını ve yapmadım yani bana ayin gibi geliyor şahsi görüşüm yapana da saygım var

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım büyüklerimiz bı akılla yapmaya başlamış sonra da öyle nesiller boyu devam etmiş işte kimse neden yapılıyor diye sorgulamamış ki bende doğum yapana kadar bilmiyordum nasıl yapılacak diye araştırırken diyanetin sayfasında denk geldim dinimizde böyle birşeyin olmadığını ve yapmadım yani bana ayin gibi geliyor şahsi görüşüm yapana da saygım var
Cidden çok şaşırdım annem ablama yapmıştı bir kova suya dualar okumuştu okuya okuya suyu bebeğe dökmüştü 🙄 baya şaşırdım ya 😱

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar