Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,694 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben eşimle tek başıma yaptım neden olmasin
bende yaptım ikimizde yıkandık şimdi çok şükür bitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum o sıkıntı bendede var gerçi benim doğuma daha çok var ama benimde yanımda kimsem yok bende bilmiyorum napcam
valla ben tek yaptım eşimle şimdi mecbur

Ay kuzum o sıkıntı bendede var gerçi benim doğuma daha çok var ama benimde yanımda kimsem yok bende bilmiyorum napcam

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bence olur niye olmasın ki sonuçta mecbursun kimse yoksa ne yapacaksın bide sonuçta bildiğim kadarı ile dua ve süreleri yüzüne değilde ezberden okuyunca bişey olmuyor 🤗🤗 maşallah bu arada 🧿🧿🥰
ben her bir fasulyeye bir Felak okudum 40 tane suyun içine attım 40 tas bebeğe su döktük sonra kalan su ile ben yıkadım

Ohhh miss Rabbim ettiginiz duaları kabul eylesin inşallah sağlıcakla büyür yavrunuz 🥰🥰
amin teşekkürler ustumden Bir yük kalktı resmen 😂

Ohhh miss Rabbim ettiginiz duaları kabul eylesin inşallah sağlıcakla büyür yavrunuz 🥰🥰

Canım büyüklerimiz bı akılla yapmaya başlamış sonra da öyle nesiller boyu devam etmiş işte kimse neden yapılıyor diye sorgulamamış ki bende doğum yapana kadar bilmiyordum nasıl yapılacak diye araştırırken diyanetin sayfasında denk geldim dinimizde böyle birşeyin olmadığını ve yapmadım yani bana ayin gibi geliyor şahsi görüşüm yapana da saygım var
evet biliyorum ben de okudum zaten dün o da bir adet haline geldiği için yapmak istedim yapmasam içimde kalırdı çünkü bir su döktük işte öyle 🤗🤗😂

Canım büyüklerimiz bı akılla yapmaya başlamış sonra da öyle nesiller boyu devam etmiş işte kimse neden yapılıyor diye sorgulamamış ki bende doğum yapana kadar bilmiyordum nasıl yapılacak diye araştırırken diyanetin sayfasında denk geldim dinimizde böyle birşeyin olmadığını ve yapmadım yani bana ayin gibi geliyor şahsi görüşüm yapana da saygım var
evet biliyorum ben de okudum zaten dün o da bir adet haline geldiği için yapmak istedim yapmasam içimde kalırdı çünkü bir su döktük işte öyle 🤗🤗😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bak buna çok şaşırdım yaa niye yapıyoruz ki o zaman biz bunu dini bir olay sanıyordum annem baksan öyle dindar o da yapıyor yaptırıyor bize 🙄🙄
Eski zamanlarda çok fazla şaman larla içli dısliydik. İyi değildik ama kültürlerimiz benzesti zamanla yapmamak elimizde yapanlarda var .. Azerbaycan ve Rusya gibi gibi düşünün azerilerde Rus dili edebiyatına yatkın ve kültürlerine hakim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak buna çok şaşırdım yaa niye yapıyoruz ki o zaman biz bunu dini bir olay sanıyordum annem baksan öyle dindar o da yapıyor yaptırıyor bize 🙄🙄
Bende anneme dedim ben çocuğun kırk filan çıkartmayı düşünmüyorum dinimizde öyle bir şey yok dedim 😂😂azar işittim oda normal dua okursun dedi bakalım ama ben doğumdan sonra evime gideceğim için yapmam annemin de haberi olmaz 😂😂

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Bende anneme dedim ben çocuğun kırk filan çıkartmayı düşünmüyorum dinimizde öyle bir şey yok dedim 😂😂azar işittim oda normal dua okursun dedi bakalım ama ben doğumdan sonra evime gideceğim için yapmam annemin de haberi olmaz 😂😂
Bende yapmayı düşünmüyorum annemlerde yok byrda o yüzden sıkıntı yok 🥰😂😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ay masallah Gökperi'ye o kadar buyudu mu daha dün doğum yapmışsij gibi kuzum 😍😍😍
yaa aynenn bende onu düşünüyordum bugün ne çabuk büyüdü de kırkı çıktı sanki dün doğurmusum gibi hissediyorum valaa😇🥰😊

yaa aynenn bende onu düşünüyordum bugün ne çabuk büyüdü de kırkı çıktı sanki dün doğurmusum gibi hissediyorum valaa😇🥰😊
canım seninde cok kaldimi kayra paşaya kavuşmana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar