Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,708 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
bebeğimin bugün kirki cikacak kimse yok eşimle benden başka ben bebeğin kirkini çıkarabilir miyim yani dua okursam kabul olurmu mecburum
Kuzum bnde tek başıma kirkladim çocuğumu yanında birinin olması önemli değil zaten kırk taş toplamistim sudan geçirip gusül abdesti aldırdım çocuğuma tabi agzina fln su verip tukuremiyor ama yinede üç kere damla verdim ağzına suyu burnuna üç kere götürdüm yapicak bişey yok bebekler anca böyle oluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
bebeğimin bugün kirki cikacak kimse yok eşimle benden başka ben bebeğin kirkini çıkarabilir miyim yani dua okursam kabul olurmu mecburum
Kuzum bende kızıminn kırkını kendim çıkarmıştım kayınvalidem ler vardı üst katımda oturuyorlar korona oldukları için gelmediler ben çıkardım tek başıma bebeğin başında 40 tas su döktüm her defasında besmele ile tabi her döktüğümde 40 ıni kızımın üstünden atmaya diye niyet ettim yani o kadar herkesin bildiği farklı ama🤷

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende kızıminn kırkını kendim çıkarmıştım kayınvalidem ler vardı üst katımda oturuyorlar korona oldukları için gelmediler ben çıkardım tek başıma bebeğin başında 40 tas su döktüm her defasında besmele ile tabi her döktüğümde 40 ıni kızımın üstünden atmaya diye niyet ettim yani o kadar herkesin bildiği farklı ama🤷
bende kırk tas su döktüm 40 tane fasulye koydum hepsinin üzerine tek tek felak süresi okudum attim suyun içine sonra bende o suyla yıkandım ilk defa yaptım bendee ilk kiziminkini kayınvalidem çıkarmıştı konyada

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
bende kırk tas su döktüm 40 tane fasulye koydum hepsinin üzerine tek tek felak süresi okudum attim suyun içine sonra bende o suyla yıkandım ilk defa yaptım bendee ilk kiziminkini kayınvalidem çıkarmıştı konyada
Anladım canım işte dediğim gibi herkesin farklı oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa bizim burda da ilistirler oluyor ya çocuğun üstüne o tutulur onun her bir deliğe gelecek şekilde su dökülür dua ile 😂😂

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Olsunda can ne var ki orda biz 40 tane copu bagladim bir birine atdim onu bi kavanoza su ile dolu kavanoza ilk once oglumu cimizdirdik sonra annem oglumu aldi kucagina benim elim o kavanozdaki suya deymeden suyu oglumun bawindan awagiya tokduk salavat veriyorsun qusul verirsen dua okuyorsun yani sonra ben cimdim ayni wekilde 40 coplu kavanozdaki suyu bawimdan awagi tokdum sakin bebeyin ustune gidme lavubodan cik bekle ewin bebeyi senin ustune getirsin oylede 40 niz cikiyor biz boyle yapdik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğinizin kırkını neden çıkarıyorsunuz? Dinimizde böyle bir şey yok.
Neden yok ki bebek dogdugu gunden hesaplaniyor tam 40 ci gununde 40 cikdi sayiliyir canim bu hep vardi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar