Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,718 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebegimin kırkını nasıl çıkarırım
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
yaa aynenn bende onu düşünüyordum bugün ne çabuk büyüdü de kırkı çıktı sanki dün doğurmusum gibi hissediyorum valaa😇🥰😊
Valla kuzum ya senin doğumundan 40 gün geçti Kayra hala doğacak ha 😂😂 bekliyorum öyle zamanın su gibi geçmesini gecmiyie sanki aylardır 34. Haftada takılı kalmış gibi hissediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son 5 hafta ama içimden bir ses 37 haftalık olunca doğacak diyor hadi hayırlısı bayram zamanı doğuma gidecek misin gibi his var 😂😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ya senin doğumundan 40 gün geçti Kayra hala doğacak ha 😂😂 bekliyorum öyle zamanın su gibi geçmesini gecmiyie sanki aylardır 34. Haftada takılı kalmış gibi hissediyorum

Son 5 hafta ama içimden bir ses 37 haftalık olunca doğacak diyor hadi hayırlısı bayram zamanı doğuma gidecek misin gibi his var 😂😂
ay bendede öyle oluyordu sanki hep aynı haftakardayin gibi ama sonra ki haftalarda su gibi geçiyor inan😇😇☺️ inşallah ya 5 hafta az kalmış inşallah zamaninda doğar erken gelmesin yaa 🥺🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ay bendede öyle oluyordu sanki hep aynı haftakardayin gibi ama sonra ki haftalarda su gibi geçiyor inan😇😇☺️ inşallah ya 5 hafta az kalmış inşallah zamaninda doğar erken gelmesin yaa 🥺🤲
Hayırlısı ile doğsun kuzum vaktinde ama nedense herkesin içinden 37 geçiyor bakalım oğluşum ne zaman gelecek 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı ile doğsun kuzum vaktinde ama nedense herkesin içinden 37 geçiyor bakalım oğluşum ne zaman gelecek 😍
yaaaa inşallah 38 de doğar çünkü o haftada bebek tüm gelişimi tamamlıyor artık doguma hazırlanıyor sonra
İnşallah balım dün çok sancım vardı karnımin alt tarafı belim aniden alt tarafıma vuran sancılar nasıl korktum😂😂
yaaa Allah korusun şimdi cok erken ama yaa🥺☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
yaaaa inşallah 38 de doğar çünkü o haftada bebek tüm gelişimi tamamlıyor artık doguma hazırlanıyor sonra

yaaa Allah korusun şimdi cok erken ama yaa🥺☹️
Sabırsız teyzesi 😂😂 aynı bana çekmiş bende zamanın da anneme çok cektirmişim Kayra onun acısını çıkartıyor belli

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Banyosunu hazırladık 40 tane taş suyuna koyduk eşim dualar okudu ve yıkadık suyu ondan sonra kalan suylada ben yıkadım dinimzide varmı yokmu sorgulanir ama adetler işte gelenek görenek bence güzel anılar kalıyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende anneme dedim ben çocuğun kırk filan çıkartmayı düşünmüyorum dinimizde öyle bir şey yok dedim 😂😂azar işittim oda normal dua okursun dedi bakalım ama ben doğumdan sonra evime gideceğim için yapmam annemin de haberi olmaz 😂😂
Madem dinde yok bende yapmam ya yıkarken okurum dualarını tamamdır 🤗😅😂😂

Eski zamanlarda çok fazla şaman larla içli dısliydik. İyi değildik ama kültürlerimiz benzesti zamanla yapmamak elimizde yapanlarda var .. Azerbaycan ve Rusya gibi gibi düşünün azerilerde Rus dili edebiyatına yatkın ve kültürlerine hakim
Yani zamanla yozlaşma oluyor kültür kaynaşması yaşanıyor da ben bunu ciddi ciddi dini bir olay sanıyordum ona çok şaşırdım anneme de diyecem 😅🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Madem dinde yok bende yapmam ya yıkarken okurum dualarını tamamdır 🤗😅😂😂

Yani zamanla yozlaşma oluyor kültür kaynaşması yaşanıyor da ben bunu ciddi ciddi dini bir olay sanıyordum ona çok şaşırdım anneme de diyecem 😅🤗
Desen bile emin ol yapacak 😂😂 anneme diyorum dinimizde böyle bir şey yok diye öyle şey mi olur çocuk kırk bası oluyor diyor o ne ise 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar