Bebeğimin Persentil Tablosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebeğimin Persentil Tablosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,169 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğimin Persentil Tablosu
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel Alp

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar canımlar kızım 11 ay 25 günlük kilosu 8.5 boyu 77 cm baş çevresi ise 43cm yaşına göre iyi olduğunu düşünüyorum ama eltimin kızına göre (bebeği 15 aylık)gelişiminde sıkıntı var diyorlar ona kıyasla 15 aylık bir bebekle 12 aylık bir bebeğin arasında fark olmaz mı anlamıyorum bu ne denli doğru bi yorum anlamadım...
8klo qayet iyi diyilmi ya. Arkadasimin cocugunun 1 yasinda ve 9 klo bence her bebek farkli camin sen canini sikma

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ya bugüne kadar asla böyle bişey düşünmedim kızım zaten çok kolay hasta oluyor ister istemez azaldı kilo alışı vs ama gene iyi olduğunu düşünüyorum fakat çevrem beni artık bunalıma soktu yeminle ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum ya Amin insanlar olmasa hayat daha farklı olabilir diye düşünüyorum
Evet kesinlikle öyle

cevreyi bos verya onlar hic susmazki hep onlari dinlerseek eee tez yaslanariz
Valla öyle oldum zaten

Bebeğinin ayına göre baş çevresi kilosu boyu gayet iyi canım. Maşallah 🧿 millet birşey dediğin de çocuğum gelişimi herşeyi iyi doktor öyle söyledi dee ağızlarını kapat insanlar kendilerini eksik gördüğünde birileriyle çocuklarıyla filan kıyaslama yapıp cahil cahil konuşurlar boşver
Evet aynen öyle ben hiç sorun etmedim hep sağlıklı olsun dedim ve geçtim ama gittikçe artık canım sıkıldı sormak istedim öyle çok teşekkür ediyorum yorumlar içimi rahatlattı

Kimseyi takma her bebek aynı değil banada herkes kayranın kilosu az diyor kime göre neye göre yavrum zaten normalde iyiydi kilosu ama şu 1 ayda tamsmrn zayıfladı dişi çok yıprattı bir fr aşırı yemek yiyen biri ama durmaso asla yok o popsu asla yere değmiyor. Bu çocuğa ben nasıl kilo aldırsyım şimdi ki öyle bşr derdim de yok sağlığı yerşnde mi yerinde gerisi benim pek umrumds değil millet lsf edince sağlıklı olsun yeter ileride de o kiloyu versin diye upraşacaksınız dedim sustular boşver başkasının bebeği ilr kendi bebeğimi kıyaslama, kıyaslayanads izin verme canım.her çocuk kendine özeldir
Evet doğduğu günden beri zaten artık bunalıma soktular şimdi de zayıf kısa gelişmemiş diye diye yediler beynimi sağlıklı olsun dedikçe bunu yedir çay yağ ekmek ver diyen oldu ya ben küçücük çocuğa niye tereyağı ekmek çay karışımı vereyim sırf kilo alsın diye bu kafa niye böyle anlam veremiyorum neyse ki yorumlarınız içimi rahatlattı çok teşekkür ediyorum hepinize

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet kesinlikle öyle

Valla öyle oldum zaten

Evet aynen öyle ben hiç sorun etmedim hep sağlıklı olsun dedim ve geçtim ama gittikçe artık canım sıkıldı sormak istedim öyle çok teşekkür ediyorum yorumlar içimi rahatlattı
Rica ederim canım bak yeni hamilesin sıkma tatlı canını stres yapma ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Önemli olan kilo vs değil sağlıklı olsunlar yeter bence
Ya bugüne kadar asla böyle bişey düşünmedim kızım zaten çok kolay hasta oluyor ister istemez azaldı kilo alışı vs ama gene iyi olduğunu düşünüyorum fakat çevrem beni artık bunalıma soktu yeminle ya

Amin kuzum ya Amin insanlar olmasa hayat daha farklı olabilir diye düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet kesinlikle öyle

Valla öyle oldum zaten

Evet doğduğu günden beri zaten artık bunalıma soktular şimdi de zayıf kısa gelişmemiş diye diye yediler beynimi sağlıklı olsun dedikçe bunu yedir çay yağ ekmek ver diyen oldu ya ben küçücük çocuğa niye tereyağı ekmek çay karışımı vereyim sırf kilo alsın diye bu kafa niye böyle anlam veremiyorum neyse ki yorumlarınız içimi rahatlattı çok teşekkür ediyorum hepinize
Verme canım okurken benim midem bulandı p çocuğun o küçücük hassas midesi nasıl kaldırdın. Anlam veremiyorum insanlara neden bebekler Dr kiloya bu kadar takıntılılar 🤦🏻‍♀️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızım büyümüş mü kızlar 😍😍

Ekli dosyalar

• IMG_20230128_113550.jpg
    IMG_20230128_113550.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 38
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar