Bebeğimin Persentil Tablosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebeğimin Persentil Tablosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğimin Persentil Tablosu
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel Alp

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sen birde canli gör teyzesi öyle cilveli şimdiden neler yapıyor dışarı çıkıyoruz herkes diyor çıkarma dışarı nazar değer o kadar kendini sevdiriyorki
Canım benim prensesim ya 💜💜💐🥰 kız nazar boncuğu tak🧿🧿🧿🧿🤭

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hahahah😂😂aynen valla tam olarak Pamuk şeker diyorum bende ona zaten yanakları yumuşacık Pamuk gibi 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben inanmıyorum nazar boncuguna ama😂🤭🤭
Ayetel Kürsi okuyorum hep
Ya maşallah annesi öp yerime boncuğu 😍😍

rank
Geçmiş olsun Sümeyram diş mi çıkarıyor acaba.iyi uykulr prensese
Yok yeni dişi çıktı 4 üstte 2 altta atlattık onu ama ablası hastaydı bir kaç gün önce ondan mı bulaştı bilmiyorum burda salgın var bütün çocuklar öyle hastane çocuk kaynıyor burun akıntısı ateş var bende tam hastalanmadan ilaç veriyim dedim kaç gündür ama aynı huysuz sürekli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok yeni dişi çıktı 4 üstte 2 altta atlattık onu ama ablası hastaydı bir kaç gün önce ondan mı bulaştı bilmiyorum burda salgın var bütün çocuklar öyle hastane çocuk kaynıyor burun akıntısı ateş var bende tam hastalanmadan ilaç veriyim dedim kaç gündür ama aynı huysuz sürekli
Oy anladım balım ya aman dikkat et lanet hastalığın biri bitmeden biri başlıyor bir türlü kurtulamadık. Sanki lanetlemiş gibiyiz hastalıklar bitmiyor 😭🤦🏻‍♀️

rank

Asel Alp

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar canımlar kızım 11 ay 25 günlük kilosu 8.5 boyu 77 cm baş çevresi ise 43cm yaşına göre iyi olduğunu düşünüyorum ama eltimin kızına göre (bebeği 15 aylık)gelişiminde sıkıntı var diyorlar ona kıyasla 15 aylık bir bebekle 12 aylık bir bebeğin arasında fark olmaz mı anlamıyorum bu ne denli doğru bi yorum anlamadım...
Canım sen niye canını sıkıyorsun ki her bebegin gelişimi farklıdır gen faktörü var sonuçta kiloya göre diyorlarsa pes minyon bı çocuk demekki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar