Bebegin aşağıda hareket etmesi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Bebegin aşağıda hareket etmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,885 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin aşağıda hareket etmesi normal mi
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bebeğim çok aşağıda 24 haftalık hamileyim oturduğum da afedersiniz özel bölgemde bir kaç kere nadiri bir şekilde ilk defa hareketlilik hissettim içinde bir şey oynuyordu sizce normal mi çok korkuyorum öğlenden sonra doktorun yanına gideceğim yine de size de danışmak istedim içim rahatlasın diye 🥺😔
Bendede aynısı oldu doktor.cok doğal dedi bebeğin kafası aşağıda dedi benim ilk çocukta olmadı böyle birşey endişe ettim ama şuan 33 haftalık hala aynı kasıkta oynuyor korkma bence

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
2 haftadır çok rahatım kuzum işte baya yukarıya çıktı şükür önceden ağırlık yapıyordu şükür şuan iyi
Allah daha iyi etsin insaAllah 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba bende 25+ 3 haftalık gebeyim aynı durum bende de var her an doguracakmiş hissi oluyor
Aynen ben afedersiniz lavaboya gittiğim de her an çıkacakmış gibi geliyor korkuyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bebeğim çok aşağıda 24 haftalık hamileyim oturduğum da afedersiniz özel bölgemde bir kaç kere nadiri bir şekilde ilk defa hareketlilik hissettim içinde bir şey oynuyordu sizce normal mi çok korkuyorum öğlenden sonra doktorun yanına gideceğim yine de size de danışmak istedim içim rahatlasın diye 🥺😔
Çok normal canım benim kızda habire rahme tekme atıyor bazen cikicak gibi oluyor canimi yakıyor 30 haftalık oldum bende aci veriyor artık sıpa 🥰 ayaklari assada olduğundan orayi tekmeliyor döndüğünde bu seferde mide ciger tekme yiyo 🤷

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benimde rahmime vuruyo 26 haftalik oldu hem yukarda hem asagida hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar