Bebegın eşi asagıdaysa napılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilandefne123 tarafından oluşturulan Bebegın eşi asagıdaysa napılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,089 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegın eşi asagıdaysa napılır
Konbuyu başlatan Dilandefne123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilandefne123

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin eşi aşağıda yukarı çıkması için ne yapmam gerek heran doğum olabilir eş rahimi kapatmış başıda aşağıda öyle olanlar varmı sevgili anneler

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sen birşey yapamazsın cnm eş kendisi çıkacak yukarı kaç haftalık hamilesin

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bebegimin esi asagida kendi kendine cikarsa cikar sizin yapacaginiz birsey yok Benim cikmadi plesenta rahim yolunu biraz kapatmis durumda Bu sadece dogum seklinizi belirler sezaryen olmaniz lazim kanama riski cok oldugu icin normal dogum yapamazsiniz Kac haftaliksiniz bilemiyrm ama bu teshia konulmussa agir isten ve iliskiden uzak kalmaniz lazim

Son düzenleme:

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftaliksiniz
28 haftalık oldum bugün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazılarınıza cevap veremıyom kusurbkmayın mesaj bölümünüz kapalı sanırım bugün 28 haftalık olduk doktorum ilişki ağır iş yapmayacaksın bolca dinleneceksin dedi bende uyguluyorum perşembe günü 25 martta başakşehir hastanesine gidecem bakalım ordaki doktor ne diyecek sağlıkla kızımı kucağıma alım gerisi boş benim için şimdi gelmezsın çok küçük kilosu falan gelirse allah muhafaza yaşamaz dedı doktor

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Plesantanin yukarı cikmasi ici bisey yapamazsınız. Kendisi çıkarsa ne ala. Bol bol dinlenin zaruri işler dışında bisey yapmayın. İyi düşünün

Dilandefne123

Kayıtlı Üye
rank
@Ipek2021 yapmıyorum iş falan eşim geliyo işten yemeğimi sofrayı çamaşır sarıyo allah razı olsun eşimden valla anneme gitmiştim eşim işte olduğu için evımdeyım dınlenıyom

Bugun sağlık ocağına gittim 20 hastalıklar doğum yapılıyo dedi ben korktum valla 28 haftayım şu 2 ayim bitse rahat etsem valla her gece kabus görüyorum 😔😔😔

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah sağlıkla kucaklarsın beneğini 🙏
28 haftalık oldum bugün

Bazılarınıza cevap veremıyom kusurbkmayın mesaj bölümünüz kapalı sanırım bugün 28 haftalık olduk doktorum ilişki ağır iş yapmayacaksın bolca dinleneceksin dedi bende uyguluyorum perşembe günü 25 martta başakşehir hastanesine gidecem bakalım ordaki doktor ne diyecek sağlıkla kızımı kucağıma alım gerisi boş benim için şimdi gelmezsın çok küçük kilosu falan gelirse allah muhafaza yaşamaz dedı doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar