Sorum var bebeğinin kafasınin arkası düz olupta sonra normal eski yuvarlak haline dönen varmi nasil oldu acil yardım anlalar.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan bebeğinin kafasınin arkası düz olupta sonra normal eski yuvarlak haline dönen varmi nasil oldu acil yardım anlalar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğinin kafasınin arkası düz olupta sonra normal eski yuvarlak haline dönen varmi nasil oldu acil yardım anlalar.
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
yardım ablalar
bebegımin kafasinin arkasi cok düz cözum nedir nasil toparlanacak .yada gercekten toparlanirmii😮😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ tarafına yatır bir gün geçince sol tarafına yatır böyle bir döngü halinde ol kafa zamanla düzeliyor hangi taraf çok belirginse onun üstünde dur o şekilde yatır

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank

Sağ tarafına yatır bir gün geçince sol tarafına yatır böyle bir döngü halinde ol kafa zamanla düzeliyor hangi taraf çok belirginse onun üstünde dur o şekilde yatır
Allah razi olsun abla.sol taraf baya yamuk surekli o tarafa donuncede.kotü görüntü gidermi abla sagina yatirsam cok saol

cok saol abla

cok saol abla

Son düzenleme:

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun abla.sol taraf baya yamuk surekli o tarafa donuncede.kotü görüntü gidermi abla sagina yatirsam cok saol

cok saol abla

cok saol abla
Hangi taraf yamuksa o tarafa yatır bir kaç gün sonra düzelme göreceksin her bebekte hemen hemen oluyor bu korkacak birşey yok en çok hangi tarafa yatarsa o şekli alıyor kemikleri çok hassas normal bir durum dediğim gibi yap inşallah düzelecektir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar