Bebek alışverişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Bebek alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek alışverişi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzeee

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar İlk gebeliğim de bebek alışverişi için herkes çok şey alma diyor ama çoktan kasıtlari ne bilmiyorum. Ağustos ayında doğum yapcam 0 3 ay yaza denk gelicek ben ne kadar kıyafet almaliyim bilmiyorum herkes bişey diyo

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkdslar İlk gebeliğim de bebek alışverişi için herkes çok şey alma diyor ama çoktan kasıtlari ne bilmiyorum. Ağustos ayında doğum yapcam 0 3 ay yaza denk gelicek ben ne kadar kıyafet almaliyim bilmiyorum herkes bişey diyo
Bencede çok fazla alma çok çabuk büyüyolar benm daha etiketliler bile duruyo

Gülseda

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğan 4-5 takım 4-5 takımda 0-3 ay al bol bol zıbın almalısın zıbın çok lazım oluyor ben 0-3 ay 7 tane kısa uzun sıfır kol diye ve 3-6 ayda 7 tane aldım seninki yaz bebesi hep kısa ve sıfır kol al zaten onları giyene kadar hediye getiren olur hızlı büyür alırsın aceleyle çok eşya alma bence 🙂

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğan 4-5 takım 4-5 takımda 0-3 ay al bol bol zıbın almalısın zıbın çok lazım oluyor ben 0-3 ay 7 tane kısa uzun sıfır kol diye ve 3-6 ayda 7 tane aldım seninki yaz bebesi hep kısa ve sıfır kol al zaten onları giyene kadar hediye getiren olur hızlı büyür alırsın aceleyle çok eşya alma bence 🙂
O kadar aldım heycanla. O zaman biraz bekliyim daha çok almıyım:)

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Canım alısverıs ıcın baya erken degılmı😂😂 ben hıc 0-3 almadım. Ikı tame tek zıbın be ustu var onun dısında hepsı3-6 6-9 cabuk buyuduklerı ıcın. Sende oyle yap

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
0-3bir kaç tabe al fazla alma hem küçülür yıkanınca hemde çok giyinilmiyor 3-6aylik al yaz bebeği ise zıbın çok al

E

Emopala

Guest
2 veya 3 hastane çıkışı gene aynı oran da zıbın vs. Alırsan yeterli olur gibi bende ağustosta doğurucam bunları aldım sadece bide farklı ay aralıklarına uygun bı kac başka bişi işte 🤗

bende mayısta doğum yapicam ama daha hiçbişey almadim nasıl bişeyler alacağımı da bilmiyorum kızım Kasımda doğmuştu hep kışlık kıyafetler almıştım bunda baharlık mi almam lazım bide kaç tane hastane çıkışı ve kaçlı almalıyım

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank

Canım alısverıs ıcın baya erken degılmı😂😂 ben hıc 0-3 almadım. Ikı tame tek zıbın be ustu var onun dısında hepsı3-6 6-9 cabuk buyuduklerı ıcın. Sende oyle yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya erken de ilk bebişim kaybedince bunda da çok şükür güzel gittiğini öğrenince her muayeneden snr bisiler almışım :))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya erken de ilk bebişim kaybedince bunda da çok şükür güzel gittiğini öğrenince her muayeneden snr bisiler almışım :))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar