Bebek alışverişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval tarafından oluşturulan Bebek alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,493 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek alışverişi
Konbuyu başlatan Şevval
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aygül

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Demi bende öyle diyorm eşim acele etme diyo
Eşler de maşallah herşeyin en iyisini biliyorlar, benim eşimde ilk gebeligimide böyle yapıyordu. Sonra üst üste geldi hersey onu mu alsak bunu mu alsak bunu da alsak mi derken herşey aman olsun bitsin de yeterki kurtulalım su stres den olsuk. Bence sen başka ufak ufak eşin de ayak uydurur elbet. :)

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Eşler de maşallah herşeyin en iyisini biliyorlar, benim eşimde ilk gebeligimide böyle yapıyordu. Sonra üst üste geldi hersey onu mu alsak bunu mu alsak bunu da alsak mi derken herşey aman olsun bitsin de yeterki kurtulalım su stres den olsuk. Bence sen başka ufak ufak eşin de ayak uydurur elbet. :)
Evet ya herşey üst üste gelecek diye korkuyorum

Aygül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25+2 gebeyim alışverişe ne zaman başlamam gerek sizce çünkü gün geçtikçe halsiz ve yorgun oluyorum ağırlaşıyorum
Benimde 2 olduğu icin abisinin kıyafetini giydirecem çünkü ilk bebeğime kendim hiç almadım ve alışveriş kendim yapamadım ama bunda.da durum olmadığını için sadece oğlumun kıyafetlerini giydirecem sadece bı beşik almaya düşünüyorum

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcn olsun inşallah
Benimde 2 olduğu icin abisinin kıyafetini giydirecem çünkü ilk bebeğime kendim hiç almadım ve alışveriş kendim yapamadım ama bunda.da durum olmadığını için sadece oğlumun kıyafetlerini giydirecem sadece bı beşik almaya düşüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar