Bebek bakım çantası yıkayan varmı anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Bebek bakım çantası yıkayan varmı anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek bakım çantası yıkayan varmı anneler
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Nemli bezle silin diyor yıkanmaz sanırım ama elde sudan geçirsem olmazmı deneyen oldumu ben sahra diye bir markanınkini aldım siyah sert dışı yıkasam olurmu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm daha ben almadım yeni 20 haftalık olduk canm ama alırsam elde yikicam bende
Anladım canım bende öyle yapayım ya
Yok canm daha ben almadım yeni 20 haftalık olduk canm ama alırsam elde yikicam bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben e bekten baby mom un bebek çantasını almıştım makinada yıkıyorum hiçbir zararı olmadı
Sağol canım bende elde sudan geçireyim ozaman
Canım ben e bekten baby mom un bebek çantasını almıştım makinada yıkıyorum hiçbir zararı olmadı

Sağol canım bende elde sudan geçireyim ozaman
Baby mom da su geçirmez özelliği yoktur diyor benim aldığımda var o yüzdende yıkanmıyor sanırım ama sudan geçiririm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Nemli bezle silin diyor yıkanmaz sanırım ama elde sudan geçirsem olmazmı deneyen oldumu ben sahra diye bir markanınkini aldım siyah sert dışı yıkasam olurmu
Ben sirkeli karbonatlı suyla iyice ayrıntılarını silmiştim yıkamadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
🤔 İyice jararsız kaldım şimdi

Karar veremedim 🤔😅
Canım çantalar genelde silinebilir oluyor. İçine sinmezse yikayabilirsin. Ben bide bütün eşyaları bebegiminde benimde büyük buzdolabı poşetine koydum. Sezeryan olduğum için ilk gün kalkamadım ihtiyaçları yanımdakilere tarif ettim çıkardılar. Çok iyi oldu .

Tüm sayfalar yüklendi.