Bebek banyosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Bebek banyosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,697 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek banyosu
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
bilmiyordum üç günlük felan olunca yıkayım bari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim kızlar anneler tavsiyeleriniz için

3 gün değil göbeği düşene kadar bekle

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Demi canim göbeğini kapatıp su gelmeyecek şekilde de yikanabilir tedirgin olanlar ama bizde sık sık yıkamıştık
Henüz doğum yapmadım ama bizde hastaneden gelince direk bebek yıkanır e malum hastalıkta var bizde çocuğun yıkandıkça rahatladığına geliştiğine inanılır 3 günde bi yıkanır bebek

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kız neresi mis kokuyo ilaç kokusundan cocugun kokusunu alamıyısun ki 😂 yıkanınca kendi kokusu cıkıyo ortaya. Bnmkiler terler eşki kokardı ohh işte o mis gibi 😂😂
Canım benim 3 numara doğdu ikincisinde beklemedim ama göbeğinin düşmesi uzun sürdü en iyisi beklemek
Kız neresi mis kokuyo ilaç kokusundan cocugun kokusunu alamıyısun ki 😂 yıkanınca kendi kokusu cıkıyo ortaya. Bnmkiler terler eşki kokardı ohh işte o mis gibi 😂😂

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 3 numara doğdu ikincisinde beklemedim ama göbeğinin düşmesi uzun sürdü en iyisi beklemek
Ben hiç birinde beklemedim geldik yıkayın dedim yıkadılat saolsun annem ablam. Bnm sadece 3 numaranın göbeği kurumadı o da banyodan değilmiş sordum doktora götürdüm. K vit yaptılar yine kurumadı kanama sorunu olabilir die kan aldılar bakalım ne cıkacak sonuc bekliyorum cıksın da özele götğrecm bu sefer baska carem kalmadı

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç birinde beklemedim geldik yıkayın dedim yıkadılat saolsun annem ablam. Bnm sadece 3 numaranın göbeği kurumadı o da banyodan değilmiş sordum doktora götürdüm. K vit yaptılar yine kurumadı kanama sorunu olabilir die kan aldılar bakalım ne cıkacak sonuc bekliyorum cıksın da özele götğrecm bu sefer baska carem kalmadı
G
Geçmiş Olsun canım.

Tüm sayfalar yüklendi.