Bebek bezi hangisi olmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cerenelbi tarafından oluşturulan Bebek bezi hangisi olmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,478 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi hangisi olmali
Konbuyu başlatan cerenelbi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim doğum az kaldı ve hazırlık yapıyorum siz hangi bebek bezinden memnun kaldiniz yazar mısınız

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim doğum az kaldı ve hazırlık yapıyorum siz hangi bebek bezinden memnun kaldiniz yazar mısınız
Ne molfix nede prima en iyi ben bimin bezi kremalı olduğu için hiç psişik yapmıyor çok güzel bez tavsiye ederim fiyatı da çok uygun çokta ıyi diyer bütün bezler pişik yapiyor

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben de çok arastirdim ilk bebegim tecrubem yok ama arastirmalarim sonunda Ilk aylar için prima premium care dusunuyorum , sonra slepyy gececegim malum prima pahali. Ilk aylar prima tercih etmemin sebebi kakayi da çekiyor olmasi ve bariyerleri popo bitimine kadar oldugundan sizdirma pisik yapmamasi. Kizim bana çekerse vucudu çok hassas olur zaten bebekler hassas bir de annesine cekerse pişikten yaradan geçilmez vucudu. Bu yuzden bebek bezi benim çok önemliydi ve çok arastirdim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar