bebek dogum pozisyonu almiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebek dogum pozisyonu almiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,674 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebek dogum pozisyonu almiş
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
tamm canm valla iki gundur okula göturemiyorum buyuk oğlum tek gidiyo kucugunu göndermiyorum iki gundur ağrim artmis diye
Evvelsi günü bende nst ye bağlandım bendede sancı çıktı doktor sonra serum taktırdı birdahaki nst ye girdim eğer sancım çıksaydı alttan muayene edecekti açıklık mı var diye ben de 33 haftalığım . Ama vücudumun ağrı yapma sebebi susuz kalmışsın dedi doktor gerçekten de o gün hastane falan derken suyu fazla tüketemedim serumu yiyince sancı geçti , su çok önemli ❤️ Magnezyum eksikliğde sancı yapar ihmal etme ilacını dedi doktorum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Evvelsi günü bende nst ye bağlandım bendede sancı çıktı doktor sonra serum taktırdı birdahaki nst ye girdim eğer sancım çıksaydı alttan muayene edecekti açıklık mı var diye ben de 33 haftalığım . Ama vücudumun ağrı yapma sebebi susuz kalmışsın dedi doktor gerçekten de o gün hastane falan derken suyu fazla tüketemedim serumu yiyince sancı geçti , su çok önemli ❤️ Magnezyum eksikliğde sancı yapar ihmal etme ilacını dedi doktorum
bana idrar tahlili yaptilar idrarda mikrop ve iltihap var dedi ilac verecem ama cok ilaç ictigin icin antibiyotik veremiyorum bol su iç su icerek mikrobu dışari atacaksin dedi cok su iciyom zaten sık sık laboya gidiyodum bu 3 gundur labodan cikamiyorum 🙈 😊😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar