Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,849 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gece uykusu için önerisi olan var mi
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim gündüz uyuyor gece saat 8 ile 3 arası sürekli uyanık ve ağlıyor ne yaptiksak olmuyor bunu kendine alışkanlık haline getirmis.nasil gece gündüz farkını ogreblirim.netten araştırıyorum duş Los ışık diyorlar ama zerre etki etmiyor.surekli huzursuz ağlıyor.canimjz çıktı.umarim sizin böle probleminiz yoktur ama fikir verecek olan var mi
Benim kızım karanlıkta uyumaya bayılıyor qündüz olsun kafayi qömüyor yastiqa korkuyorum nefes alamayack diye qece sanki qüneste qüneslenir qibi rahat ew karanlık olduqu için. Yumuşak doku aşiqı bunu uykuya dalmak isterken aqlarken farkettim eline yumos battaniyesini weriyorum pat yüzüne çekiyor uyuyor daha 5 aylık olmadı cadı 🤭 ama oqlumda qündüz uyutmazdim kucaqimda dolandrir oynardım qece yatardı oqlen 12ye kadar. Oqlum biraz zordu kızım kendi biliyor qece qündüzü masaAllah. Yorana kadar ilqilen kuşum yada sewdiqi biseyi wer eline öyle uyut

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım karanlıkta uyumaya bayılıyor qündüz olsun kafayi qömüyor yastiqa korkuyorum nefes alamayack diye qece sanki qüneste qüneslenir qibi rahat ew karanlık olduqu için. Yumuşak doku aşiqı bunu uykuya dalmak isterken aqlarken farkettim eline yumos battaniyesini weriyorum pat yüzüne çekiyor uyuyor daha 5 aylık olmadı cadı 🤭 ama oqlumda qündüz uyutmazdim kucaqimda dolandrir oynardım qece yatardı oqlen 12ye kadar. Oqlum biraz zordu kızım kendi biliyor qece qündüzü masaAllah. Yorana kadar ilqilen kuşum yada sewdiqi biseyi wer eline öyle uyut
Yaaa ne güzel mis kiznin huyu maşallah 🙏daha küçük benim ki anlar mı ki hiç denemedim canım sadece yüz üstü sola bakacak korkuyorum boynu yamuk kalsa

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa ne güzel mis kiznin huyu maşallah 🙏daha küçük benim ki anlar mı ki hiç denemedim canım sadece yüz üstü sola bakacak korkuyorum boynu yamuk kalsa
♥️🤲🌹 Bende bi saq bi sol olcak şekilde uyutuyorum kuşum sola yatırıyorum kafasini iyice yastqa doqru cewiriyor karanlık yapıyor kendince. Saqa yatırıyorum yine aynısını yapıyor benim kızım yüz üstü yatmayi hiiç sewmez. Ben fark ettiqimde 3 aylıkti kuşum iyice bi qözlemle istersen

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nekadarlik bebeğin canım benim oğlum da akşam 10 dan gece 4 e kadar uyanık 4 te uyuyor gündüz uyuyo benimki 5 aylık olucak daha uyku eğitimi de vermedim sürekli değişiyor şöyle 6.7 aylık olunca uyku eğitimine başlamayı düşünüyorum ama şuan benim de işime geliyor gece sahura kadar uyumuyorum ben zaten oda benle uyumucak hiç yoktan gündüz bari yormuyor beni.benimki tam tersi canım loş ışık felan dinlemihor ışığı kapatınca kendi kendini yırtıyor ağlamaktan açınca susuyor uyuduktan sonra kapatıyorum ışığı yoksa hayatta uyumuyor umarım ilerleyen zamanlarda düzelir 😔
Kucucuk biciriklar topaçla oynar gibi oynuyor bizimle ne isterlerse o yoksa veryansin ediyorlar ortaligi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim gündüz uyuyor gece saat 8 ile 3 arası sürekli uyanık ve ağlıyor ne yaptiksak olmuyor bunu kendine alışkanlık haline getirmis.nasil gece gündüz farkını ogreblirim.netten araştırıyorum duş Los ışık diyorlar ama zerre etki etmiyor.surekli huzursuz ağlıyor.canimjz çıktı.umarim sizin böle probleminiz yoktur ama fikir verecek olan var mi
Canım bnim kizim da öyleydi ne yaptıysam boş çıktı hiç birşeyin faydası yok ne gunduz yatardı ne gece on dakka desen bile yatmazdi geceli gündüzlü bn alışmıştım artık nasıl nezamn uyursa kendi haline bırakmıştım ama korkma kendiliginden alıştı artık geceyi gündüzü ayırdı şimdi gündüz iki sefer yatar gecede iki defa kalkiyo şu anda 3 aylık 2 aylıkken düzeldi kendiliginden

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 çocuğumdada uyku sorunu çekmedim akşam üstüleri uyutmamaya çalış benimki doğduğunda beri saat 10 da gece uykusuna yatardı sabah 7 de uyanırdı şimdi 9 aylık oldu hayvanlara geç çıktığım için saat 5 te uyutuyor kızım benim işim bitene kadar yani 2 saat uyuyor gecede 12 den önce uyumuyor biraz BOZULDU uykusu

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğini iyice doyur altını temizle yatağa yatirdiktan sonra yanına uzan ve iki elini avuclarinin arasına al sımsıkı tut bırakma bebekler yeni doğduğunda kendini yabancı his ederler ve o yüzden ağlarlar ama elini tutunca kendini güvende his edecektir benim çocuğum daha doğmadı ama dört tane bebek büyüttüm. Tecrübem var yani 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar