Bebek için hastane cantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bebek için hastane cantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,614 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek için hastane cantası
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız allahım ya nolcak poşetten bişi olmaz :)
Ben mecbur aldım :( :D simdi eşim doğum yapacağım hastanenın karşısında eczacı bütün çalışanlar dr lar tanıyor hepsi de yüksek makamlı sosyete bişiler :) ama yumuşak kalpliler :)
Eşim utanmasın diye öyle yaptım
aldım netten indirimdeydi
Ama tedi de var 6 Li bavul duzenlıyixi diye :)
Bende ilk gebeliğimde poşete koymuştum valla aman ne ugrascsm temiz temiz katlayıp kaldırdiktan sonra hicbisey olmaz hemde ne poşetiydi biliyormusunuz kızlar 🤭 eşim gömlek almıştı kendine onun poseti idi 😁😁

Beöşiteye neden veriyorsun anlamadım
Anlamadım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah kuşum Çok Güzel Hazırlamışsın Saglıkla Sıhatke Hayırlıyla Gelsin melek💫🙏🤲💕🤰👼🧚🏼‍♀️
Amiiin Allah razı olsun güzel kalpli insan ❤️🤲🤲
İnsallah hepimiz alırız sağlıkla :)

Bende ilk gebeliğimde poşete koymuştum valla aman ne ugrascsm temiz temiz katlayıp kaldırdiktan sonra hicbisey olmaz hemde ne poşetiydi biliyormusunuz kızlar 🤭 eşim gömlek almıştı kendine onun poseti idi 😁😁
Ama o da güzel durur ki :)))

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Anlamadım canım

Amiiin Allah razı olsun güzel kalpli insan ❤️🤲🤲
İnsallah hepimiz alırız sağlıkla :)

Ama o da güzel durur ki :)))
Kıyafetleri hemşireye neden veriyorsun hemşireye verilecekler diye yazmışsın ya deftere

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıyafetleri hemşireye neden veriyorsun hemşireye verilecekler diye yazmışsın ya deftere
Doğumhane için canım belki orada giydirirler diye :) öyle yazıyordu çoğu yerde bende öyle yaptım ne olur ne olmaz diye
Belki biz giydiririz bilmiyorum da ben yinede haIr dursun dedim :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
🤭🤭

Kuzum doğuma girmeden önce Bebek doğduktan sonra ne giydirmek istiyorsan hemşireye veriyorsun onlar doğumdan sonra giydiriyorlar hemen
Allahalla ben doğum yaptıgım da bebegi kundaga sarıp ana kucagına koydular bama verdiler ben kendim diydirdim bebegimi odada senin gittigin hastane nasıl bi hastane ki hemşire bebegi giyrip sana getircek hemşire mi dedi sana elbiseleri getir biz giydircez diye anlamadıö

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allahalla ben doğum yaptıgım da bebegi kundaga sarıp ana kucagına koydular bama verdiler ben kendim diydirdim bebegimi odada senin gittigin hastane nasıl bi hastane ki hemşire bebegi giyrip sana getircek hemşire mi dedi sana elbiseleri getir biz giydircez diye anlamadıö
Hayır kuzum her yerde öyle zaten doğumdan hemen sonra giydiriyorlar

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
🤭🤭

Kuzum doğuma girmeden önce Bebek doğduktan sonra ne giydirmek istiyorsan hemşireye veriyorsun onlar doğumdan sonra giydiriyorlar hemen
Yok canım öyle bişey kudakta getirip sana veriyor ister giydir ister çıplak kalsın diyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar