Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,187 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim tahmini doğum Mayıs sonu Haziran başı doktorum kız dedi leoparlı takımı 3 aylık olarak aldım yazın giysin diye diğer hardal sarısı tulum da içi pamuk gibi o kadar sıcak ki kış için aldım yani 9-10 aylık olunca kışa denk geliyor zaten giyebilir sizce iyi etmiş miyim pek tecrübem yok ilk defa alıyorum 🥰🤰🏽❤️
Leopar desenli olana bayıldım çok tatlı benimde kızım olucak bende 22+4 um daha hamile olduğumu öğrendiğim an pembe emzik pembe kundak aldım eşim ya erkek çıkarsa dedi yinede aldırmadım uğur getirsin kız olsun dedim yavaş yavaş almak daha iyi son aylarda birden alınca maliyetli oluyo çok iyi etmişsin oğlum da cinsiyeti öğrenir öğrenmez mağazaya girip bir dünya şey almıştım bende ilklerin heyecanı bambaşka ikincide yine biraz daha tecrübeli oluyosun sağlıkla al kucagina canım 🥰

Ama coookk guzel yaaaaa 😍😍😍😍
Ya Gizemiimmmm senin gibi 🥰 yatağımın üzerine attım gidip gidip bakıyorum annelik çok güzel birşey 🥰🤰🏽
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok güzeller hayırlı olsun 🥰 netten mi aldın canım ?
Teşekkür ederim sedooş🥰 yok canım benim oturduğum yerden bi butikten aldım

Ayy şimdiden heyecanlandım🥰 inşaallah canım benim Rabbim sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin🤲 💗
Amiiinnnn inşallah inşallah 🥰🤰🏽

Leopar desenli olana bayıldım çok tatlı benimde kızım olucak bende 22+4 um daha hamile olduğumu öğrendiğim an pembe emzik pembe kundak aldım eşim ya erkek çıkarsa dedi yinede aldırmadım uğur getirsin kız olsun dedim yavaş yavaş almak daha iyi son aylarda birden alınca maliyetli oluyo çok iyi etmişsin oğlum da cinsiyeti öğrenir öğrenmez mağazaya girip bir dünya şey almıştım bende ilklerin heyecanı bambaşka ikincide yine biraz daha tecrübeli oluyosun sağlıkla al kucagina canım 🥰
Evet birden alamam elimde de para varken boşa harcayacağıma yavaş yavaş alayım dedim zaman çabuk geçer diye düşünüyorum sayılı günler çabuk geçer bi de al al bitmiyor yeni gelin çeyizi gibi 🥰🤣

Son düzenleme:

...

Moderator
Mod
rank
16 haftalık hamileyim tahmini doğum Mayıs sonu Haziran başı doktorum kız dedi leoparlı takımı 3 aylık olarak aldım yazın giysin diye diğer hardal sarısı tulum da içi pamuk gibi o kadar sıcak ki kış için aldım yani 9-10 aylık olunca kışa denk geliyor zaten giyebilir sizce iyi etmiş miyim pek tecrübem yok ilk defa alıyorum 🥰🤰🏽❤️
Çok tatlılar canım hayırlı olsun.🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Demi kuzum bende gidip gelip aldiklarima bakiyorum😇 her ay parca parca alirsan tabi maddi acidan daha kolay olur çiçeğim bende öyle yaptm 🥰
Ya Gizemiimmmm senin gibi 🥰 yatağımın üzerine attım gidip gidip bakıyorum annelik çok güzel birşey 🥰🤰🏽

Evet birden alamam elimde de para varken boşa harcayacağıma yavaş yavaş alayım dedim zaman çabuk geçer diye düşünüyorum sayılı günler çabuk geçer bi de al al bitmiyor yeni gelin çeyizi gibi 🥰🤣

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank

Yaa net olsa bende alırdım 😍

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güle güle giysin canım çok güzeller en iyisini etmişsin yavaş yavaş almaya basla benim ki 35 haftalık ilk defa bugün alış veriş yapmaya gittim hic bir şeye el atılmıyor 2 kırıklığı 2 atlet bir battaniye 3 çorap 3 çıt çıt lı 695 tl dedi şok oldum

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Cok guzeller canim guzel gunlerde giydirmek nasip olsun insallah saglikla . Yavas yavas al koy kenara en iyisi zaten consiyet ogrenince insan dayanamiyor ☺️☺️. Sana ufak bir tavsiye verwyim bende ilkmez anne oldum ve bebegime giydirdikce fark ettim . Tulum aldim alt ust takim.aldim.ve ben bunlarin cogunu ayaklari patikli almisim . 1-3 3-6 aylilarda vardi cogunluk hic birini agiz tadiyla giydiremedim ustune tam olan tulumlarin patikleri ayaklarina kucuk geldi yani 1-3 aylik bir tulumu 1 aylikken goydire bildim sonra olayi farkedince 3-6 dan 3 aylik olmadan giydirmeye basladim . Bunu tecrube edinmis biri olarak tulum veya takim olabildigince patiksiz almaya calis .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar