Sorum var Bebeyim kafasını sağa sola çekiyo neden ola bilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Bebeyim kafasını sağa sola çekiyo neden ola bilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeyim kafasını sağa sola çekiyo neden ola bilir
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım ❤️. Lcw de bebek uyku tulumları var ücreti biraz pahalı ama gece uyurken üşümez en azından istersen bir bak ben geçen kayraya bir tane daha aldım😂😂. Sabaha kadar yanıyor resmen vucudu o kadar sıcak tutuyor
Çok sıcakta da rahatsız oluyorlar canım nohut battaniye atıyorum üstüne bir de yorgan sıcacık oluyor tavsiye ederim kızlar bu nohut battaniye bi harika ayüz birden almıştım

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Doktora götürdüm gazı varmış. Su gibi olan haplardan verdi içirdim şimdi iyi
Oh cok şükür qazini yapip uyusun güzelce bacaklarini masaj yap qazini cikara bilsin canm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karqo varmı? Azerbeycanda yaşıyorum gönderirlermi karqoyla
Tründyoldan sifariş ele bilirsen mende Rasiyada oluram baxacam görek tapiram bebek gelince lazim olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok sıcakta da rahatsız oluyorlar canım nohut battaniye atıyorum üstüne bir de yorgan sıcacık oluyor tavsiye ederim kızlar bu nohut battaniye bi harika ayüz birden almıştım
Bizde de var canım bendr arada ev çok sıcak olunca onu atıyprum dün öyle yaptım mesela

Tüm sayfalar yüklendi.