Bebiş ayakkabısı 🫠

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebiş ayakkabısı 🫠 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebiş ayakkabısı 🫠
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar canlar nasılsınız bebişler nasıllar 💜💜 kızım hala yürümüyor ama şu ara tenezzül edip elimden tutup yürüyor matmazelim temastan nefret ediyor da 🤣🤣 ayakkabı almak istiyorum ama hiç bilgim yok bedeni neye göre alacağımı nasıl özelliklere dikkat etmem gerektiğini falan hiç bilmiyorum azıcık baktım fiyatlar da fenaaa yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim 🤗
Canım ben FLO dan almıştım bağcıksız yumuşacık ortopedik aldım ikinci çocuğum giyiyo aşırı hafif bi ayakkabı rahatlıkla yüruyebiliyo kıştan beri evin içinde giydirdim ki alışsın ayakkabıya🥰 şu an dışardada giydiriyorum çok hafif

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı haberlerle inşallah canım
Dün 182'den aradılar randevu iptal olmuş hastanenin sitesine baktım doktorumuz işten ayrılmış şimdi ara ki düzgün doktora denk gelesin 😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben FLO dan almıştım bağcıksız yumuşacık ortopedik aldım ikinci çocuğum giyiyo aşırı hafif bi ayakkabı rahatlıkla yüruyebiliyo kıştan beri evin içinde giydirdim ki alışsın ayakkabıya🥰 şu an dışardada giydiriyorum çok hafif
Ben de aldım dışarda giydiriyorum ama öyle bir basıyor ki sanki dikkatli dikkatli 🤣🤣 alışamadı daha zaten henüz kendi başına yürümüyor ondan herhalde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dün 182'den aradılar randevu iptal olmuş hastanenin sitesine baktım doktorumuz işten ayrılmış şimdi ara ki düzgün doktora denk gelesin 😭😭😭

Ben de aldım dışarda giydiriyorum ama öyle bir basıyor ki sanki dikkatli dikkatli 🤣🤣 alışamadı daha zaten henüz kendi başına yürümüyor ondan herhalde
Ahahahaha bir kaç gün öyle olur annesi ama 1 aya tam olarak alışır Kayra ya ilk ayakkabıyı dışarıda giydirdiğimizde düşeceğim diye anormal anormal adımlar atıyordu 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahaha bir kaç gün öyle olur annesi ama 1 aya tam olarak alışır Kayra ya ilk ayakkabıyı dışarıda giydirdiğimizde düşeceğim diye anormal anormal adımlar atıyordu 😂😂
Of çok tatlı oluyorlar ya dışarı çıkarıyorum ki çocukları görsün hem yürümeye heveslensin hem insanlara alışsın bakalım şimdilik biraz daha iyi sanki 🤗 apartmanda yürürken ayakkabıları tık tık ses çıkarıyor topuklu gibi sesleri çözemedi durup durup ayağının altına bakıyor 🤣🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Of çok tatlı oluyorlar ya dışarı çıkarıyorum ki çocukları görsün hem yürümeye heveslensin hem insanlara alışsın bakalım şimdilik biraz daha iyi sanki 🤗 apartmanda yürürken ayakkabıları tık tık ses çıkarıyor topuklu gibi sesleri çözemedi durup durup ayağının altına bakıyor 🤣🤣🤣🤣
Allahım yerim onu ya bütün çocuklar aynı sanırım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ne yaptın canım doktor bulabildin mi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ne yaptın canım doktor bulabildin mi
Yok randevu bile bulamadım artık açılınca rastgele birini seçerim napayım 1 yaş kontrolü için de gitmemiz gerekiyor daha sonra başka kontroller de oluyor mu acaba düzenli gitmemizi gerektirecek pek hastane ortamına da sokmak istemiyorum açıkçası ama bir yandan da kontrollerini aksatmak da istemem

Tüm sayfalar yüklendi.