Bebiş ayakkabısı 🫠

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebiş ayakkabısı 🫠 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebiş ayakkabısı 🫠
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım iyiyim şükür sen nasılsın ben çocuklara ayakkabı alırken kesinlike ayakkabının sevimli sık güzel okmasina bakmadım bebeğin ortopedik gelişimine destek olmasına ve ayak sarılığı korumasına özen göstererek aldım genelde cırt cırt li veya bağcıklı tercih edebilirsin bununla beraber

b
Screenshot_20240312_115529_Gallery.jpg
Merhaba gamze iyiyim şükür bundan aldık içi dışı deriymiş ortopedik özellikle istedik adam bundan verdi çok rahat görünüyor ayağı rahatsız edecek cinsten değil ama kızım değil adım atmak ayağını sürüklemiyor bile işim zor galiba alıştırmak için evde giydiriyorum ara ara ama yok dedim dışarda çocukları görür heveslenir adım atmaya yine aynı bir de 19 numara aldık başta ama içim rahat etmedi 20 aldım çok hafif bol çorapla giyecek ama iyi mi numarası geri 19 alayım mı sence

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4924Merhaba gamze iyiyim şükür bundan aldık içi dışı deriymiş ortopedik özellikle istedik adam bundan verdi çok rahat görünüyor ayağı rahatsız edecek cinsten değil ama kızım değil adım atmak ayağını sürüklemiyor bile işim zor galiba alıştırmak için evde giydiriyorum ara ara ama yok dedim dışarda çocukları görür heveslenir adım atmaya yine aynı bir de 19 numara aldık başta ama içim rahat etmedi 20 aldım çok hafif bol çorapla giyecek ama iyi mi numarası geri 19 alayım mı sence
Aman Allahım bu ne tatlı ayakkabı güle güle güzel günlerde giysin 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4924Merhaba gamze iyiyim şükür bundan aldık içi dışı deriymiş ortopedik özellikle istedik adam bundan verdi çok rahat görünüyor ayağı rahatsız edecek cinsten değil ama kızım değil adım atmak ayağını sürüklemiyor bile işim zor galiba alıştırmak için evde giydiriyorum ara ara ama yok dedim dışarda çocukları görür heveslenir adım atmaya yine aynı bir de 19 numara aldık başta ama içim rahat etmedi 20 aldım çok hafif bol çorapla giyecek ama iyi mi numarası geri 19 alayım mı sence
Ayağına rahat oluyor mu canım misal çıkartirken zorlanmıyorsan ve eğer yürürken ayağında boşluk yok ise bence numara iyidir o zaman
Ortopedik olması iyi canım iyi bişeye benziyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aman Allahım bu ne tatlı ayakkabı güle güle güzel günlerde giysin 🥰
Çok teşekkür ederizzz 🤗🤗 camekanda görünce dayanamadım en hızlı alışverişim oldu 😃😃😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayağına rahat oluyor mu canım misal çıkartirken zorlanmıyorsan ve eğer yürürken ayağında boşluk yok ise bence numara iyidir o zaman
Ortopedik olması iyi canım iyi bişeye benziyor
Şu anlık sıkıntı yok giydirip çıkarması rahat evde giydiriyorum yürümek istemiyor sabah parka götürüp arkadaş edindireyim diyorum ayh bu kız süründürüyor beni şuncacık boyuyla

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederizzz 🤗🤗 camekanda görünce dayanamadım en hızlı alışverişim oldu 😃😃😃

Şu anlık sıkıntı yok giydirip çıkarması rahat evde giydiriyorum yürümek istemiyor sabah parka götürüp arkadaş edindireyim diyorum ayh bu kız süründürüyor beni şuncacık boyuyla
Hayırlı olsun inşallah prensese alışır annesi merak etme

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun inşallah prensese alışır annesi merak etme
Gamze senin kızını mı yatırmışlardı enfeksiyondan yanlış hatırlamıyorsam

Kızımın idrar tahliline baktım lökosit değerine 14 yazıyor biraz baktım enfeksiyonmuş o sıra doktora tekrar gidemedik şimdi de kendi doktoruna sıra bulamıyorum 😵‍💫

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamze senin kızını mı yatırmışlardı enfeksiyondan yanlış hatırlamıyorsam

Kızımın idrar tahliline baktım lökosit değerine 14 yazıyor biraz baktım enfeksiyonmuş o sıra doktora tekrar gidemedik şimdi de kendi doktoruna sıra bulamıyorum 😵‍💫
Evet canım hem kızım hem oğlum ikisini de aynı anda yatış vermişlerdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Onlarda hangi değere baktılar niraz korktum ya değeri çok yüksek gelmiş normali 0 ve 5 arasında olması gerekiyor kızımın 14
İdrar ve kan tahlili almışlardı canım da ama ben hani ikisi beraber hasta olunca onlarla ilgilenmekten doğrusu pek değerleri kaç diye sormamıştım işte doktora

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar