Bebiş ayakkabısı 🫠

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebiş ayakkabısı 🫠 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 894 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebiş ayakkabısı 🫠
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamamdır giydirip öyle alırım artık çorabı bile zor kabul ettirdim bakalım ayakkabıda ne buhranlar yaşayacaz prensesimle 😅 henüz yürümüyor olması biraz zorlayacak beni sanki biraz ertelesem mi yürüyünce mi alsam diye düşünüyorum 😵‍💫
Öyle yapma Kayra da ilk korktu ben evde giydirdim elini tutup yürüttüm sonra dışarıda baktı ayakkabı olmadan yürüyemeyecek sevdi . Ama 3 ay önce bot aldık 😂😂 ayağına giyer gitmez ağladı korktu bottan sanırım biraz ağır yada içi çok sıcak olduğu için bizde ala ala çocuğa pamuklu pamuklu almışız 😂😂. Bir kaç kez giydi bıraktı 😂😂 o yüzden dikkat et biz botu LCW aldık aşırı güzel ama Kayra spor ayakkabıyı tercih ediyor bana çekmiş biraz

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bakalım bu hafta alamadık eşim çarşambaları tek izinli artık haftaya kaldı birkaç yer gezdik hiç hoşuma gitmedi kimi aşırı sertti kimi ben olsam asla giymezdim tarzdaydı 🤣 ya birinde terlik gibi bir şey vardı o kadar eğreti duruyordu ki sanki satıcı adam kasten diktirmiş gibi anlatılmaz yaşanır keşke resmini çekseydim o kadar iğrendim ki aklıma gelmedi bile telefonum 🤣🤣🤣 flodan beğendiğim birkaç ayakkabı var ama önce bi giysin diyorum babam da hakiki deri almak istiyorum diyor çok rahat olsun istiyormuş toruncuğu bilmiyorum nasıl olur dur atayım fotosunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 4907Ekli dosyayı görüntüle 4908bu derileri babamın attıkları

Ekli dosyayı görüntüle 4909bu ikisi de flodan bakacaklarım ama fiyatları eşim görünce ne der bilemiyorum 😅🤣

Ayşenur şu resmini attıklarıma bi bakar mısın babam çok heves ediyor deri ayakkabı almak istiyor biraz araştırayım öyle karar verelim dedim tabanı nasıl bilmiyorum ama
Ay o turuncuya bayıldım bi de kırmızı olsa var ya tam porselen bebek ayakkabısı 😍 biz floya gittiğimizde kız ayakkabıları enden çok dar geldi boyu oldu da, bizim kızın taraklı olacak herhalde erkek ayakkabısıyla çok güzel yürüdü koştu hatta onu almak zorunda kaldık ya 🥲😂 keşke o pembe çiçekli bantlı olanı görseymişim bizim floda yoktu 🥹

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yapma Kayra da ilk korktu ben evde giydirdim elini tutup yürüttüm sonra dışarıda baktı ayakkabı olmadan yürüyemeyecek sevdi . Ama 3 ay önce bot aldık 😂😂 ayağına giyer gitmez ağladı korktu bottan sanırım biraz ağır yada içi çok sıcak olduğu için bizde ala ala çocuğa pamuklu pamuklu almışız 😂😂. Bir kaç kez giydi bıraktı 😂😂 o yüzden dikkat et biz botu LCW aldık aşırı güzel ama Kayra spor ayakkabıyı tercih ediyor bana çekmiş biraz
Ya harika kız spor ayakkabıları var bayıldımm hepsine ama büyükler ve sert tabanlılar bu defa sincan merkeze gideriz lcw falan hep orda biz en yakından başladık dün bayağı yağmurluydu diye haftaya inşaAllah hava güzel olursa tozu dumana katacaz kızımla 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya harika kız spor ayakkabıları var bayıldımm hepsine ama büyükler ve sert tabanlılar bu defa sincan merkeze gideriz lcw falan hep orda biz en yakından başladık dün bayağı yağmurluydu diye haftaya inşaAllah hava güzel olursa tozu dumana katacaz kızımla 😅
Kat kat bende biraz toparlanayım 😂😂 kızım için birde kayraya bir kaç parça eşya almak için dışarı çıkacağım 😂😂 Ankara’da gezmeyi özledim ay 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay o turuncuya bayıldım bi de kırmızı olsa var ya tam porselen bebek ayakkabısı 😍 biz floya gittiğimizde kız ayakkabıları enden çok dar geldi boyu oldu da, bizim kızın taraklı olacak herhalde erkek ayakkabısıyla çok güzel yürüdü koştu hatta onu almak zorunda kaldık ya 🥲😂 keşke o pembe çiçekli bantlı olanı görseymişim bizim floda yoktu 🥹
Babam ilk attığında halimi görmeliydin 🤣🤣🫠🫠🫠 yaza az kaldı daha ne ciciler gelir

Kat kat bende biraz toparlanayım 😂😂 kızım için birde kayraya bir kaç parça eşya almak için dışarı çıkacağım 😂😂 Ankara’da gezmeyi özledim ay 😂😂
Doğumu burda yapacaksın değil mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum dedik bu miniğin abisinden ne eksiği var oda Ankara da doğmuş olsun 😂😂. Şaka bir yana sancılarım başladığı için geldim birde artık kayraya bakamaz oldum yemek konusunda bir istediğini versem ikinciyi veremiyorum ağrıdan yavrum bile zayıfladı
Babam ilk attığında halimi görmeliydin 🤣🤣🫠🫠🫠 yaza az kaldı daha ne ciciler gelir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Şimdi baktım da bu ayakkabılar mukano kids diye bi sitede çıkıyor daha önce alışveriş yaptınız mı güvenli mi biliyor musun 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum dedik bu miniğin abisinden ne eksiği var oda Ankara da doğmuş olsun 😂😂. Şaka bir yana sancılarım başladığı için geldim birde artık kayraya bakamaz oldum yemek konusunda bir istediğini versem ikinciyi veremiyorum ağrıdan yavrum bile zayıfladı
Off kıyamam gram gram alıyorlar kiloyu anlamıyoruz kilo almış mı diye bakıp bakıp duruyoruz ama zayıflayınca sanki kiloyla gitmiş gibi geliyor göze değil mi 😔 sağlıkla gelsin minik prenses

Şimdi baktım da bu ayakkabılar mukano kids diye bi sitede çıkıyor daha önce alışveriş yaptınız mı güvenli mi biliyor musun 😅
Yok hiç almadım babam sağolsun google görselleri kullanmayı çok sever ilk adım ayakkabısı yazıp beğendiği resme tıklayınca burayı bulmuş işte böyle 🫠🫠 eriyorum bu adama

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Off kıyamam gram gram alıyorlar kiloyu anlamıyoruz kilo almış mı diye bakıp bakıp duruyoruz ama zayıflayınca sanki kiloyla gitmiş gibi geliyor göze değil mi 😔 sağlıkla gelsin minik prenses
Aynen öyle kuzum ya valla insanın morali bozuluyor 🥺. Çocuk artık benim ağrım olduğunu anlıyor gibi evde benden bir şey istemiyordu bir kaç kez isteyip bırakıyordu ama işten babası gelir gelmez sürekli onu ayağa kaldırıp bir şeyler istiyordu o bile farkındaydı sanırım ağrılarımın 🥺🥺 ya her şey rabbimden yine ama bazen ona o kadar haksızlık yaptığımı düşünüyorum ki eşim o zaman bana hep ama en azından oynayacak bir arkadaşı olacak diyor Kayra çocukları çok seviyor çünkü bir nebze olsa rahat ediyorum ama işte anne yüreği

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum ya valla insanın morali bozuluyor 🥺. Çocuk artık benim ağrım olduğunu anlıyor gibi evde benden bir şey istemiyordu bir kaç kez isteyip bırakıyordu ama işten babası gelir gelmez sürekli onu ayağa kaldırıp bir şeyler istiyordu o bile farkındaydı sanırım ağrılarımın 🥺🥺 ya her şey rabbimden yine ama bazen ona o kadar haksızlık yaptığımı düşünüyorum ki eşim o zaman bana hep ama en azından oynayacak bir arkadaşı olacak diyor Kayra çocukları çok seviyor çünkü bir nebze olsa rahat ediyorum ama işte anne yüreği
Ahh yaa anne yüreği işte 🥹 ama böyle düşünme kızın doğunca bu defa da bu düşüncelerin yüzünden vicdan azabı çekme Kayra anladığım kadarıyla artık sana pek de muhtaç değil kızının bakımına odaklanman gerekiyor ve bence muhteşem bir abi olacak

Tüm sayfalar yüklendi.