Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,153 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimki kucağımda uyumaya alıştı şimdi zor gelmiyor ama kilosu arttıkça zorlanabilrm. Sizinkiler nasıl uyuyor
Canım ben ayağımda sallıyorum yada yanıma yatırıyorum birbirimize sarılıp uyuyoruz kucakta çok zor ilerde gerçekten taşıyamazsın ben bile fazla tutamıyorum artık

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnadı çok tutar ise asla oturarak emziremem ayağa kalkıp yürüyerek emer. Normalde gün içinde oturduğum yerde emziririm şükür sallamaya filan alıştırmadım gece de uyanınca yanıma qlıp yatırıp emziririm sonra geri yerine koyarım
Benimkide aynı delirince ayakta emziriyorum beyefendiyi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar benimki kucağımda uyumaya alıştı şimdi zor gelmiyor ama kilosu arttıkça zorlanabilrm. Sizinkiler nasıl uyuyor
Bebek arabasının pusetinde sallıyorum ben kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ya resmen Kayra benimkinin kullanım kılavuzu gibi bişey o ne yapsa benimkide aynısını yapıyor 😂
Aynen balım Aynen vallahi Kayra uzamış ı sarılıp geçirdi seninki de geçiriyor şu an Allah'ım bir insan bir insana bu kadar benzer ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar