Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişleri nasıl uyutuyorsunuz?
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimkide aynı bi inat ettimi daha zaptedemiyorum o değil annemde yanımda ama çocuk resmen bana işkence yapmak için doğmuş 😂
Ahahah kız annemin yanında iken de Kayra ağladı mı ben hariç kimse susturamıyordu ki 😂😂şimdi allhatan ağlayınca ben susturamasm eşim hemen susturıyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimki kucağımda uyumaya alıştı şimdi zor gelmiyor ama kilosu arttıkça zorlanabilrm. Sizinkiler nasıl uyuyor
Hahha aynı durumdayız canım ayagimda sallaiyodum hafif ama bu sefer ne iş yapıyorum ne başka bişey bakdim kucakda daha çabuk uykuya geciyo bu sefer kucağa alisdi üç gündür afedersn anam agliyo uyanınca kucak istiyo gene bişey yapamıyorum😊😊😊tirlatmaya az kaldı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hahha aynı durumdayız canım ayagimda sallaiyodum hafif ama bu sefer ne iş yapıyorum ne başka bişey bakdim kucakda daha çabuk uykuya geciyo bu sefer kucağa alisdi üç gündür afedersn anam agliyo uyanınca kucak istiyo gene bişey yapamıyorum😊😊😊tirlatmaya az kaldı
Yere bırakınca durmuyor mu canım bizim Kayra kucağa alışmadı şükür şuanlık sıkıntı yok sadece çok mızmız olursa kucağa geliyor onun dışında yerde yatıyor kendi kendine 😂😂

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benimki kucağımda uyumaya alıştı şimdi zor gelmiyor ama kilosu arttıkça zorlanabilrm. Sizinkiler nasıl uyuyor
Normalde emzirip besige koyup kendi yatiyordu ama bi abimiz iki ablamız var kardeşlerini hep kucakta ayakta yatırdılar simdi de alıştı ayagimda sallıyorum sonra yatağımın üstüne koyuyorum beşikte de yatmıyor malum😊

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Harbiden kız benim 27 haftada erken doğum riskim olmuştu senin sonradan erken doğum riskini oluştu benden sonra Allah'ım Allah'ım. Mervan var ya sabah bir kalktı tamam mı Kayra'yı dedim ki biraz yerde yuvarlansın yere ya yere yatırdım bu kakasını yaptı bir baktığımı bir baktım sırtına kadara geçmiş halıya geçmiş sırtına doğru hep kaka sabahın 7'sinde resmen kalkıp bunu duşa soktum görmen lazımdı
Ahahaha benim geçen yaşadığım facianın aynısını yaşamışsın😂😂😂ben tam altını değiştiriyordum canım bacaklarını bi kaldırdım üstüme bi sıçtı ayıptır söylemesi 😂😂😂😂 pijama nevresim her yer bok oldu 😂😂😂😂 bezi nasıl kapatacağımı şaşırdım nevresimi suda bekletti inanmazsın belki o nevresimi üç kere 90 derecede yıkadım anca çıktı😂😂😂😂😂

C

canım

Guest
herkese selam hepimizinde BEBİŞLERİ fena bence hepimizin bebişleri babalarına çekmiş çılgın bebekler
altına çizerek söylüyorum 5 aylık olucaz ilk üç ay ancak bebek arabasında uyudu beşik görmedi gözümüz son 1 buçuk ay felan beşikte zor bela uyudu sallaya sallaya şimdi yine bebek arabasına dönüyoz tekrar şuanda yine bebek arabasında Öglen uykusunda hepinize Allah güç kuvvet versin Allah yardımcınız olsun 🙈🤭😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar