Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,025 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulimeryem

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Bnm de iki sezaryan oldu ikincisi 2 ay oldu ikinci evet zor ağrılı ama bel sırt omurga baş ağrısı olmuyor sadce dikiş yeri okdr baş ağrısı için bol su bitter çikolata kahve çay sık sık tuket hatta ağzı açık 2 saat dihlendirilmis kola içersen anestezinin etkisi hızlı vücudundan atılır Bn hmn ayağı kalktim kızımda var ona bakmam lazimdi yanımda bakacak kimsem yoktu oyuzden de bnm ağrım çoktu Bn geceden geceye anca uzanıyordm dinlenirsn çabucak geçer
Benim ilk dogumumda olmustu canim omurgama bicak saplanir gbi kalkamiyordum nefes alamiyordum agridan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bas agris

i

Bas sgrisi ve bel agrisi kaliyomus kimilerinde diye duymustum
Evet canim zor geciyor cok zor bise
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bas agris

i

Bas sgrisi ve bel agrisi kaliyomus kimilerinde diye duymustum
Evet canim zor geciyor cok zor bise

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
Dogumuma 5 hft var cok korkuyorum canlarr bel omurga sirt ve baş agrisindan cok zor katlanması ilk dogumdan sonra ölüyodum agridan🤒
Benimde iki normal doğumdan sonra sezeryan oldu mecburi baş ağrısı ve sırt ağrısından öldüm resmen hele baş ağrısı beni birirdi ağrı girince bebeğimi gözüm görmedi rabbim yardımcın olsun inşallah herkes aynı süreci yaşamıyor tabiki benimle birlikte sezeryan olan hastalar hiç Bir şey yaşamadı bünye ile alakalı sanırım sağlıkla kucağına al inşallah 🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar