Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,032 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulimeryem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende sondada hic agri cekmedim belden uyusturken mahvetti beni olmadi bidaha egil olmadi bidaha egil iki kere cok zordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim 😘

Evet canim 😘

😂😂 kaynatmayidami begenmiyordun canim
Yok canım denedim ama kokuyordu 😂😂 doğumdan sonra içebildüm anca adam 9 ay boyunca suya boşa para verdi düşün 😂😂hala diyor senin yüzünden battım diye

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım denedim ama kokuyordu 😂😂 doğumdan sonra içebildüm anca adam 9 ay boyunca suya boşa para verdi düşün 😂😂hala diyor senin yüzünden battım diye
Vah vah adamcigaza neler ettin sen hamileyken kim bilirr kuzum 😂😂benden farkn yok bende her aksam marketteyim suan hersey de cok pahaliiii ama napim elimde degil hep harciyorum gecimimizde zor 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Vah vah adamcigaza neler ettin sen hamileyken kim bilirr kuzum 😂😂benden farkn yok bende her aksam marketteyim suan hersey de cok pahaliiii ama napim elimde degil hep harciyorum gecimimizde zor 😂
Ben bir şey yapmadım valla kendi suçu bana canın ne isterse al diyor hala 😂😂öyle diyor gerçi bu aralar canım aşırı çikolata sşeriyor dün resmen 100 TL lik bir çikolata alışverişi yaptım sonra kedi yavruıs gibi eşime bakıyordum 😂😂. Test yapmaya korkuyorum 🥺🥺

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım benim😍
Saolasn canim❣️❣️❣️😘♥️

Ben bir şey yapmadım valla kendi suçu bana canın ne isterse al diyor hala 😂😂öyle diyor gerçi bu aralar canım aşırı çikolata sşeriyor dün resmen 100 TL lik bir çikolata alışverişi yaptım sonra kedi yavruıs gibi eşime bakıyordum 😂😂. Test yapmaya korkuyorum 🥺🥺
Benimkide öylee eşimle pek limoni gibiyiz pek ilgilenmez ama öyle konularda hersey al der bana uuu cok almissin canim kac kilosun sen 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Saolasn canim❣️❣️❣️😘♥️

Benimkide öylee eşimle pek limoni gibiyiz pek ilgilenmez ama öyle konularda hersey al der bana uuu cok almissin canim kac kilosun sen 😂😂
58 dim ama bir kilo vermişim 57 🤭🤭 55 olma yolunda azimle devam ediyorum yemek yiyip kilo almayan bir bünyem var normalde ama kolay da kilo veremiyorum şuan doğum kilomu vermeye çalışıyorum son eksi 2 😂😂

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
58 dim ama bir kilo vermişim 57 🤭🤭 55 olma yolunda azimle devam ediyorum yemek yiyip kilo almayan bir bünyem var normalde ama kolay da kilo veremiyorum şuan doğum kilomu vermeye çalışıyorum son eksi 2 😂😂
Ooo ozmn sen istedgn kadar ye canim şanslisin ben 75 kiloyum hamileyim kilom giderama fazla gitmiyor dogumuma az var şuan ulkemiz cok pahali bi haldee 100 lira şaşmam cikolatayavermene😂 iki sene once 100 liraya dunyayi alirdik😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ooo ozmn sen istedgn kadar ye canim şanslisin ben 75 kiloyum hamileyim kilom giderama fazla gitmiyor dogumuma az var şuan ulkemiz cok pahali bi haldee 100 lira şaşmam cikolatayavermene😂 iki sene once 100 liraya dunyayi alirdik😂
Tabi kız çok pahalı her şey ama canım çekti ne yapayım 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.