Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,032 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulimeryem

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Etmem kuuzm Allah'ım yardımcın olsun ben doğumdan önce de sonrada baya su tüketiyorfım ve doğumdan sonra 3 ay boyunca hiç otutmadım nasip olmadı fzla onunda etkisi var tabi ağrı olmamasında
Bende cok tuketyorum cnm ama acaba daha fazlami icsem😂 saol dualrin icin gülüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hiç olmadı kuzum çok rahattı herhalde kişiden kişiye değişiyor ben çabuk toparlndım maşallahım var o konuda Allah yardımcı olsun canım sanada
Evet kisiden kisiye degsiyo canim heralde😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende cok tuketyorum cnm ama acaba daha fazlami icsem😂 saol dualrin icin gülüm

Evet kisiden kisiye degsiyo canim heralde😘
İç iç kuzum suyun zararı yok bana güven ben günde 5 litre su bitiriyorum 🤭🤭 rica ederim kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dogumuma 5 hft var cok korkuyorum canlarr bel omurga sirt ve baş agrisindan cok zor katlanması ilk dogumdan sonra ölüyodum agridan🤒
Canım bu ağrıların sebebi doğru emzirme pozisyonuyla alakalı. Emzirirken omuzların belin dik şekilde otur kucağına yastık koy bebeğini öyle yatır. O zman ağrılar az yada hiç olmuyor

İç iç kuzum suyun zararı yok bana güven ben günde 5 litre su bitiriyorum 🤭🤭 rica ederim kuzum
5 litre mi maşallah sana kuzum ya

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İnsallh canim ilk dogumumda cok zor öluyodum agridan insallh olmam bunda,😘 doktordan doktora farkmi var acaba ondanmi agri cektmko🤒
Çok farkediyor doktorlar, ilk doğum da iğne yapılırken hiç hissetmedim sondayı taktıklarını falan da hiç hissetmedim uyuşturduktan sonra takmışlardı. Ama ikinci de sondayı oda da taktılar uyuşma olmadan çok canım yandı hemşire gittikten sonra ağladım eşime bağırdım hep senin yüzünden oldu diye🙈😅 sonra iğneyi yaparken oturtmaya çalışıyorlar sonda canımı acıtıyo kay diyolar kayamıyorum öküz gibi suratıma bakıyorlar iyi misin diye dedim sonda acıtıyo. Aklında bulunsun mutlaka ameliyathane de taktır sondayı, ben söyledim bana dedi burda tek ben görcem aşağı da 15 kişi. Zaten gören görcek keşke orda taktırsaydım🙈 hala tuvalete çıkarken yanmam oluyor berbat birşey valla😳

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canim kiz ciddimisin😂😂😂 uuu demekki cok az iciyomusum okadar icsem catlarim. Ama😂
Ahahaha valla kuzum birde normal su kokuyor diye martketten 5 litrelik alıyordum düşün kocam benim yüzümden batmıştı 😂😂 adam eve 20 ltre su alıyordu 5 litrelik 4 günde bitiyordu 😂😂. Ama baya iyi oldu o bana doğumum sezaryanım baya kolay geçti

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu ağrıların sebebi doğru emzirme pozisyonuyla alakalı. Emzirirken omuzların belin dik şekilde otur kucağına yastık koy bebeğini öyle yatır. O zman ağrılar az yada hiç olmuyor

5 litre mi maşallah sana kuzum ya
Yok canim sadce emziriken degill ameliyattan cikmistim bi gun sora o agrilar vurdu bi hafta cokzorduu sirtimdan bicak girer gibi ama herkeze öyle olmuyor galiba

Çok farkediyor doktorlar, ilk doğum da iğne yapılırken hiç hissetmedim sondayı taktıklarını falan da hiç hissetmedim uyuşturduktan sonra takmışlardı. Ama ikinci de sondayı oda da taktılar uyuşma olmadan çok canım yandı hemşire gittikten sonra ağladım eşime bağırdım hep senin yüzünden oldu diye🙈😅 sonra iğneyi yaparken oturtmaya çalışıyorlar sonda canımı acıtıyo kay diyolar kayamıyorum öküz gibi suratıma bakıyorlar iyi misin diye dedim sonda acıtıyo. Aklında bulunsun mutlaka ameliyathane de taktır sondayı, ben söyledim bana dedi burda tek ben görcem aşağı da 15 kişi. Zaten gören görcek keşke orda taktırsaydım🙈 hala tuvalete çıkarken yanmam oluyor berbat birşey valla😳
Bende sondada hic agri cekmedim belden uyusturken mahvetti beni olmadi bidaha egil olmadi bidaha egil iki kere cok zordu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok canim sadce emziriken degill ameliyattan cikmistim bi gun sora o agrilar vurdu bi hafta cokzorduu sirtimdan bicak girer gibi ama herkeze öyle olmuyor galiba
Galiba canım kişiye göre değişir. Benim 1-2 ay sonra başladı bende emzirneden dedim. Ama benim de ameliyat sonrası felaket diz ağrılarım oldu oturup kalkarken bı anestezi herkeste farklı etki gösteriyor işte.

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Bende sondada hic agri cekmedim belden uyusturken mahvetti beni olmadi bidaha egil olmadi bidaha egil iki kere cok zordu

Galiba canım kişiye göre değişir. Benim 1-2 ay sonra başladı bende emzirneden dedim. Ama benim de ameliyat sonrası felaket diz ağrılarım oldu oturup kalkarken bı anestezi herkeste farklı etki gösteriyor işte.
Evet canim 😘

Evet canim 😘

Ahahaha valla kuzum birde normal su kokuyor diye martketten 5 litrelik alıyordum düşün kocam benim yüzümden batmıştı 😂😂 adam eve 20 ltre su alıyordu 5 litrelik 4 günde bitiyordu 😂😂. Ama baya iyi oldu o bana doğumum sezaryanım baya kolay geçti
😂😂 kaynatmayidami begenmiyordun canim

Tüm sayfalar yüklendi.