Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanifeylcnygt tarafından oluşturulan Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,779 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami
Konbuyu başlatan Hanifeylcnygt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim
M

Merve0123catalbas

Guest
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
6 yıl önce belden uyutuşturularak doğum ettim çok kötüydü hissettim ağladım biraz uyuttular çıktığımda omzum tutulmuştu sakın belden uyuşturmalarına izin verme doğum sonra romatizmaya yakalandım ağrılardan duramıyorum özellikle belim ağrıyor şuan yine gebeyim 1 aylık

M

Merve0123catalbas

Guest
6 yıl önce belden uyuşturularak doğum ettin herşeyi hissettim ağladım biraz uyuttular uyandığımda omzum tutulmuştu sakın belden uyuşturmalarına izin verme doğumdan sonra romatizmaya yakalandım ağrılardan duramıyorum özellikle belim ağrıyor şuan yine gebeyim 1 aylık

Hanifeylcnygt

Kayıtlı Üye
rank
6 yıl önce belden uyuşturularak doğum ettin herşeyi hissettim ağladım biraz uyuttular uyandığımda omzum tutulmuştu sakın belden uyuşturmalarına izin verme doğumdan sonra romatizmaya yakalandım ağrılardan duramıyorum özellikle belim ağrıyor şuan yine gebeyim 1 aylık
Tam bayiltmiyolarmis diye duydum bende ilk doğumumu tam bayiltilarak olduğum için belden uyuşturmadan korkmuyo değilim 😕

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Sinek ısırığı gibi saniyelik birşey iğne. Hiç korkulacak birşey yok bebeğini görüyorsun koklayıp emzirebiliyorsun. Yemeye içmeye başladığın da bol bol kahve iç ve bitter çikolata ye baş ağrısını önlüyor. Olumsuz yorumları görme kendini korkutma, ne kadar dirençli olursan o kadar rahat atlatırsın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤗

€cem

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumu mu bende belden uyusturmali yaptılar ve ameliyat sırasında tam uyusmadigim için hissettim ben hissediyor beni kestiğiniz diye bağırıp çığlık atınca komple baydilar şimdi 7 aylık hamileyim bu sefer komple bayiltin beni diyecem ama tabi herkesinki farklı olur senide korkutmak istemem açıkçası bazısı çabuk uyusur bazısı geç uyusur canim

Hanifeylcnygt

Kayıtlı Üye
rank
Sinek ısırığı gibi saniyelik birşey iğne. Hiç korkulacak birşey yok bebeğini görüyorsun koklayıp emzirebiliyorsun. Yemeye içmeye başladığın da bol bol kahve iç ve bitter çikolata ye baş ağrısını önlüyor. Olumsuz yorumları görme kendini korkutma, ne kadar dirençli olursan o kadar rahat atlatırsın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤗
Ay çok sağol canım ya ne güzel morel verdin inşallah dediğin gibi olur 😍

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım 8 ay önce oldum belden ugusturarak fotoğraf çekimi olucak diye öyle istedim. Yaparken biraz açıyor tabi ama dayanilmayacak kadar değil hemde benim belim bir kaç defa girip çıktılar iğneyle o heyecanla kipirdamisim. Sonrasında baş ağrısı kulağımdaki uğultu dan kafayı yicektim. Ağrım olursa üst üste şekerli türk kahvesi iç iyi geliyor allahim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar