Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanifeylcnygt tarafından oluşturulan Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,782 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami
Konbuyu başlatan Hanifeylcnygt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Shake

Kayıtlı Üye
rank
Belden . Cocukda zarar gormuyo. 1ci cocukda komple uyudum. 2cide belden uyuwdurma oldu. 3cude yine belden alacayim. Ben cok bagirdim uyutun beni diye ama bel cok iyi

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Ben 2 kez genel oldum bacım ama bu da masaya yatinca dr ikna etti evet uyusuyorsun ama sarsinti ve icimden asilip cektiler canim hep hissettim hayatim boyunca unutmam 4 martta oldum bu arada dedim dr beni genelyap diye ama bu kolay yok bebege narkoz gitmesin bilmem ne mahvoldum ben acıya dayanıklı insan değilim belkide ondan bele vurulan iğne hıc ağırlıyor sonrasi olsem unutmam oyle diyim simdiki aklim olsa direnir o masada belden tovbe kabul etmezdim normalde diger dogumlarda oncefen anestezi onayi aliniyordu bu da gorusturulmedim direk ameliyat masasina yatinca orafa ikna efildim imza attirdilar camsakurasa sezeryan olanlara duyrulur artik masaya yatmissin dr deyince ikna oldum bende ahh ahhh ötekilerde ağrı doğum sancısı görmedim diyen ben bunda hepsini gördüm hissetmeme rağmen genel anesteziye cevirmedilerde allaha havale ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende doğum yapalı 10 gün oldu beni de korkutmuslardi bayiltilarak olmak istiyorum dedim doktorlar ikna edip belden uyusturdular sadece bebeğin çıktığını hissettim çok güzel duyguydu bebeğimi gördüm bence kimseyi takma belden vurulan iğne de acitmiyor
Herke,de bu uyuşukluk bir olmuyor galiba canlar benim canım çok yandı ya mahvoldum 22 gün oldu hala o korkumu atlatamadim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende oldum belden uyuşturma ama acı hissetmedim sadece sallandim durumum birde ara ara üşüdüm vücudum soğudu zor doğumun kolayı olurmu normal başka zor sezeryan ayrı Allah yardım ediyordu çok şükür geçip gidiyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Bende bu konuda cok kisiyke konuştum canim saolsunlar ben. İlk gebeligimde spinal anestezi ile doğum yaptım baş ağrısı yasamamamk icin kahve içtim ağrım olmadi 6 saat de belden assasi uyusuk kaldigi icin dikişlerin ilk acısını atmış oldum ilk ayaga kalkma dışında cok büyük bir agri aci yasamadim ama genel anestezi altında yapildiginda uyanır uyanmaz dikişlerin ağrısı vuruyormus agri dayanılmaz oluyormus agri kesici vuruluyormus panik atak gibi bir rahatsizligin yoksa veya o anki durumla bas edemeyecegini dusunuyorsan doktorunla bu konuyu konus en iyi yontemi onunka belirlersin sağlıkla kucakla yavrunu benimde Nisan 14 de gunum doluyor beklerse kizim o zamana kadar inşallah 🥰🙏

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 3 kere sezeryan oldum üçünde de belden aşağı uyuşturdular ilk iki doğumum güzel geçmişti bebeklerim i ilk ben gördüm ve öpmüş düm ama 3. Doğumum erken oldu biraz sıkıntılı geçti bebeği görmeden kuvez e götürdüler tüplerimi de bağlatim içim fazla yapışık mış ve idrar kesem yukarı daymis neyse uzun oldu en iyisi belden uyuşma

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimde normalde doğumum 4 nisanda olucakti ama bir anda tansiyonum 18lere cikti bebegin kalbi duruyor diye 34+4 acil sezeryan oldum belden uyusturdular ama kestiğini hiç anlamadım ondan sonrası çok acıdı resmen agladim doktor hissediyorum ağrıyor dedim ben çok ağlayınca nabzim düşümeye basladi hemen komple bayilttilar sonra bi kapatmisim gözüm bi uyandim beni odaya normal oda almışlar durum bu dun 1 aylık olduk dikis yerlerim hiç iylesmemis ilk gün ku gibi duruyor😐😐

Canım ben iki tane sezeryan doğum yaptım ilki tamamen uyutuldum çok zorlandım ayağa kalkmakta kendime bile zor geldim ikincisi ise geçen yıl Mayıs ayında doğum yaptım belden uyuşma oldu ve inanır mısın ilkine göre çok rahattı ha evet doğum sırasında hisseden var burda bi kaç arkadaştan bende duydum bide senin bünyenle alakalı mesela benim ablamda belden uyusma yaptirinca sürekli baş ağrısı çekti ama bende hiç öyle bisey olmadi ayağa kalktığımda az bi zorlandım ama bi kaç kez yürüdüğümde kendimi daha iyi hissettim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hic kimseye inanma canim normal dogum olacakdi anii kararla sezeryana almali oldular bende soruyordum orda dogum yapan annelere his ediyormusunuz diye her kes evet aciyor his ediyorduk diyor cok korkmuwdum amma iyne vurdukdan sonra belden hic bi wey his etmiyorsun ne hapsalar bile sen hiccc bi wey his etmiyorsun korkma canim yurekli ol git ♥️ hic kimsenide dinleme ne belden iyne yapanda his ediyorsun nede amaliyyatda

Tüm sayfalar yüklendi.