Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanifeylcnygt tarafından oluşturulan Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,780 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami
Konbuyu başlatan Hanifeylcnygt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Belden uysuturmali oldum ama heyacanima dayanamadım bayilttilar yani her ikisini de yaşadım hiçbir sorunla karşılaşmadım 3. Gün ev temizledim canm

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Canım ben 2 yıl önce belden uyuşma oldu çok kötü geçti hem hissetim hemde baş ağrısı yaptı iki yıldır Baş ağrısı çekiyorum bende sonunda migren yaptın şuan 18 haftalık hamileyim emin ol bu baş ağrısından ölüyorum 2 günde bir hastanedeyim bence genel ol en iyisi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç ağrısı yok sinek ısırığı gibi bu muymuş diyorsun birini spinal diğerini epidural sezaryan oldum ikiside belden 😊

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
5 yıl önce belden uyuşturma ile oldum az birşey acıyor iğne gerisini hissetmedim ben tam uyuşturma daha zor diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar