Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanifeylcnygt tarafından oluşturulan Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,781 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belden uyusturma mi yoksa tam bayilmami
Konbuyu başlatan Hanifeylcnygt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Hanifeylcnygt

Kayıtlı Üye
rank
Canım 8 ay önce oldum belden ugusturarak fotoğraf çekimi olucak diye öyle istedim. Yaparken biraz açıyor tabi ama dayanilmayacak kadar değil hemde benim belim bir kaç defa girip çıktılar iğneyle o heyecanla kipirdamisim. Sonrasında baş ağrısı kulağımdaki uğultu dan kafayı yicektim. Ağrım olursa üst üste şekerli türk kahvesi iç iyi geliyor allahim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin
Çok sağol canım benim Allah razı olsun 🤲

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Bende doğum yapalı 10 gün oldu beni de korkutmuslardi bayiltilarak olmak istiyorum dedim doktorlar ikna edip belden uyusturdular sadece bebeğin çıktığını hissettim çok güzel duyguydu bebeğimi gördüm bence kimseyi takma belden vurulan iğne de acitmiyor

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar size bir sorum olacak nisan 4 de inşallah sezeryan olacağım belden uyuşturma bilgisi olanlar yazar mi etraftan duyduğum kadarıyla çok açıyormuş hatta ameliyat sırasında hisseden bilen varmış belden vurulan iğne çok acıtıyor mu
Valla iğneyi hissetmedim belden aşağı da hemen uyuştu zaten ebeler konuşturuyor canım o arada bebek çıkınca dikmeyi hiç hatırlamıyorum bebeğime bakmaktan . Bu üçüncü benim tek korkum o kapıdan ilk giriş gerisi zaten hemen olup bitiyor bunu da spinal olacam Allah izin verirse tüm de hem zor ayilmistim hemde bebeğim ile çok ilgilenemedim sersemledim gün boyu spinal de altını değiştim emzirdim tek başıma ayağı kalktım yürüdüm ikisini denemiş biri olarak belden aşağı öneririm

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle bebeğinizi hayırla kucağınıza almanızı diliyorum ben tecrübe etmedim ama 2 arkadaşım biri tam bayılarak diğeri de epidural ile doğum yaptı tam uyuyan arkadaşımın uyandıktan sonra ameliyat yeri çok ağrıdı epidural ise belden uyuştuğu için o ameliyat kesi ağrısını hissetmediğini söyledi tabi sonrasında ağrı olmuştur ama ilk an uyuşuk olduğu için çok yoğun hissetmemişti

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben belden oldum hissetmedim ama narkozu atarken çok zorlandım ve yine sezeryan olacam bakalım bu defa nasıl olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iğneyi hissetmedim belden aşağı da hemen uyuştu zaten ebeler konuşturuyor canım o arada bebek çıkınca dikmeyi hiç hatırlamıyorum bebeğime bakmaktan . Bu üçüncü benim tek korkum o kapıdan ilk giriş gerisi zaten hemen olup bitiyor bunu da spinal olacam Allah izin verirse tüm de hem zor ayilmistim hemde bebeğim ile çok ilgilenemedim sersemledim gün boyu spinal de altını değiştim emzirdim tek başıma ayağı kalktım yürüdüm ikisini denemiş biri olarak belden aşağı öneririm
Zaten amaliyat odasını görünce titsiyonda sonra Allah bir sogukkanlilik veriyor ben masaya yatınca eşimle sonbet ediyom bir an önce bitsin diye zaman geçsin diye

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
4 sene önce ilk doğumum sezeryan belden uyuşturuldı.korkma hemsire değil anestezi Dr u kaburga arasından yapıyo.koldan açılan damar yolu kadar yine agrıtmıyor.3_5 dk sonra bi sogukluk sıcaklık hissediyorsun seni uzatıp sedyeye kemerle bagloyorlar ama korkma normalde bunları göstermeden üstüne perde çekerek yaparlar ama ben naptıgınızı görmek isyrm dedim diye gösteriler.sonra DR m geldi hal hatır soru 5 dk sonra. Bi baktım bebiş elinde bana gösterdi.en güzel yanı bebeğini görüyosun o anı hiç unutamıyorum hatta Dr m bak çirkin bi bebek sana benzemiyo dedi babasına benziyo dedim güldük.agrı felanda olmadı öyle sonrasında💐

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
4 sene önce ilk doğumum sezeryan belden uyuşturuldı.korkma hemsire değil anestezi Dr u kaburga arasından yapıyo.koldan açılan damar yolu kadar yine agrıtmıyor.3_5 dk sonra bi sogukluk sıcaklık hissediyorsun seni uzatıp sedyeye kemerle bagloyorlar ama korkma normalde bunları göstermeden üstüne perde çekerek yaparlar ama ben naptıgınızı görmek isyrm dedim diye gösteriler.sonra DR m geldi hal hatır soru 5 dk sonra. Bi baktım bebiş elinde bana gösterdi.en güzel yanı bebeğini görüyosun o anı hiç unutamıyorum hatta Dr m bak çirkin bi bebek sana benzemiyo dedi babasına benziyo dedim güldük.agrı felanda olmadı öyle sonrasında💐
Canim hepi topu 23 dakikada eline veriyorlar bebeği Allah işimizi gücümüzü rast getirsin hayırlı doktorlar cikarsin karşımıza

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 2 doğumumda genel oldum belden cesaret edemedim ama 3.de 40 gün oldu doğum yapalı bugün kırkım çıktı şükürler olsun 3. Doğumumu epidural spinal yaptırdım gerçekten de çok memnun kaldım şehir hastanesinde yaptım genelden daha iyi pişman olmazsın en güzeli de doğmaz bebeğini ilk sen görüyorsun inanılmaz muhteşem bir duygu rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğum yapalı 10 gün oldu beni de korkutmuslardi bayiltilarak olmak istiyorum dedim doktorlar ikna edip belden uyusturdular sadece bebeğin çıktığını hissettim çok güzel duyguydu bebeğimi gördüm bence kimseyi takma belden vurulan iğne de acitmiyor
Çok şükür ya valla bu yorumu gördüğüme çok sevindim 🥰 yanlız olmadığımı anladım, çok geçmiş olsun sağlıkla büyütün bebişinizi inşallah 🥰🧿🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar