Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,373 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim

Son düzenleme:

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan
Valla canım benim eşim 24 saat zeytin ver itiraz etmez yemek yapma eziyete girme plastik bardak tabak getireyim felan gel gelelim ben yiyemem yemek olacak kahvaltıda çeşit olacak 🤭🤭eşine hak veriyom ama şuan hamilesin idare edebilir kndisi yapsın madem yiyemiyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan
Ben 3 senedir aynı kaderi yaşıyorum 😂eskiden kızartmalar menemenler börekler bi pazar kahvaltımda olurdu ailece uzun uzun takılırdık evlenince iş değişti hergün yağlı yağlı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim eşim 24 saat zeytin ver itiraz etmez yemek yapma eziyete girme plastik bardak tabak getireyim felan gel gelelim ben yiyemem yemek olacak kahvaltıda çeşit olacak 🤭🤭eşine hak veriyom ama şuan hamilesin idare edebilir kndisi yapsın madem yiyemiyor
Hayır hamile değilim üşengecim 😂

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olan sensin haklısın sen hem isterse kendisi hazırlasın

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ben turk kahvalti suferlerne bakanda şaşiriyorim😀 menemen papates ya Allah Allah sufreye hersey düzuyorlar dometes salatalik bele😅 biz Azeri milet olarak seherler bendir sekerli cay yumurta kulaniyoruz rusiyada hava öyleki surekli uykum.gelir seherler oyanmak zor oluyo eşim dir dir etmese hic durub sufreye penir ekmek bele qoymaram turk kadinlarinin kahvaltida bu kadar hazirliq gormesini bele kisqaniyorum nasil kalkiyorlar drye

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olan sensin haklısın sen hem isterse kendisi hazırlasın
Hamile olsam da ister o. Ben üşengecim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 3 senedir aynı kaderi yaşıyorum 😂eskiden kızartmalar menemenler börekler bi pazar kahvaltımda olurdu ailece uzun uzun takılırdık evlenince iş değişti hergün yağlı yağlı
Ya soröa allah aşkına tükendim vallahi ocağımı her gün yağ sökücülerle siliyorum bir saat temiz kalmıyor zıkkım

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle canım ama kahvaltıyı neyseki kendisi hazırlıyor yoksa hiiç Uğraşamam bigün yataktan öyle bir fırladım ki sabah 7 gibi falan hamileydim yağmur yağıyor sandım yerimden fırladım mutfaga bir girdim ki her yer yağ içinde ocağın altını öyle açmıştı ki yağlar havada uçuyor delirmiştim🤭😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.