Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,502 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ama benim herif de öyle illa birşey olacak masada menemen patatesli yumurta veya başka birşey yoksa karnı doymuyormuş 😅😅😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kız onunki aç gözlülük onunki israf öyle adamı gerçekten boğarım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef ama benim herif de öyle illa birşey olacak masada menemen patatesli yumurta veya başka birşey yoksa karnı doymuyormuş 😅😅😅
Sy yrmin ediyorum aynı bahane bide bitane daha var ortadan tek bişey yerse çabuk doyuyomuş ortada olmazsa. Bi ondan bi ondan yoruluyomuş haspam 😂

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Benimki ne versem onu yer asla niye bunu böyle yaptın demez.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Kahvaltıda peynir zeytin salatalık domates helva çikolata reçel bal terayag hazır şeyler olmazsa olmaz ama aranıyor ortaya kızartmalar kesin yaparım oğlum 5 yaşına girecek 3 yaşından itibaren patates kızartması düşkünlüğü var 2 güne bir yaparım mecburen kaç çocuğun var ikinci olursa bende yapamam bişey heralde 🙊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Sy yrmin ediyorum aynı bahane bide bitane daha var ortadan tek bişey yerse çabuk doyuyomuş ortada olmazsa. Bi ondan bi ondan yoruluyomuş haspam 😂
Aynen mağara adamları illa uğraştıracak birşey istiyorlar masada minnoş karınları doymazmış o kadar kahvaltılıktan 😅😅

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

valla begumcum bende boğmak istiyorum ama kendi gençligime kiyamiyorum 😄adama kiyarim kiymasina ama gençligime yazik gunah🤣🤣

Benimki ne versem onu yer asla niye bunu böyle yaptın demez.
ayy ne kadar guzel valla darisi kocalari odun olanlarin başina işallah 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar