Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,502 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben bu herifi boğsam kaç yıl yerim?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım sorma benim esim de akşam yemeği illa 3 4 çeşit olacak valaha çıldırıyorum bazen ne yapsam diye illa sulu yemek olacak😡 3 gün yapma surat sallamaya baslar 😂
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle canım ama kahvaltıyı neyseki kendisi hazırlıyor yoksa hiiç Uğraşamam bigün yataktan öyle bir fırladım ki sabah 7 gibi falan hamileydim yağmur yağıyor sandım yerimden fırladım mutfaga bir girdim ki her yer yağ içinde ocağın altını öyle açmıştı ki yağlar havada uçuyor delirmiştim🤭😂😂😂
Ayyy kapının eşiğine bayılırdım 😂😂 ben korona geçirdim tamam mı elden ayamtan düştüm bildiğin tuvalete sürünerek gidiyorum 😂 3 gün boyunca patates kızartöası yedirdi adam bana bitekmonu yapmayı biliyormuş 😂 sütüm kesiliyordu yemin ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım sorma benim esim de akşam yemeği illa 3 4 çeşit olacak valaha çıldırıyorum bazen ne yapsam diye illa sulu yemek olacak😡 3 gün yapma surat sallamaya baslar 😂
Aaaa kızz aynı benim kocam her yemeğe cacık istenirmi ya ya bazen alakasız yemeğin yanınada cacık istiyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kapının eşiğine bayılırdım 😂😂 ben korona geçirdim tamam mı elden ayamtan düştüm bildiğin tuvalete sürünerek gidiyorum 😂 3 gün boyunca patates kızartöası yedirdi adam bana bitekmonu yapmayı biliyormuş 😂 sütüm kesiliyordu yemin ederim

Aaaa kızz aynı benim kocam her yemeğe cacık istenirmi ya ya bazen alakasız yemeğin yanınada cacık istiyor
😂😂😂😂😂Allah yokluklarını göstermesin ama bazen gerçekten sınıyorlar 🤦‍♀️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kardeş dovletis kan cekiyo🤣
Valla bilmiyorum bacım keşke yemekler artık kaldırıldı hap ile besleneceğiz deseler valla sokağa çıkar dans ederim mutluluktan

😂😂😂😂😂Allah yokluklarını göstermesin ama bazen gerçekten sınıyorlar 🤦‍♀️
Amin amin bak şimdi kalkmış salonda oturuyor diyoki bana kapıyı duymadın ben uyandım postacı gelmiş surar asıyor bana kapıyı duymadım diye

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan. Ben haöşle değilim buda küçükbi not 😂 üşengecim
Valla aynı dert bende de var🤭bende kahvaltıda peynir zeytin gibi şeyler yerim ama benim herif niye kahvaltı da yemek yok der Allah'tan bi pazar günü evdedir Oruç ayında bile sahurda ben kahvaltı lıktan başka şey yiye miyorum o bana yemek getir der😂bizde hiç anlaşmayız yemek konusunda ben hafif şeyler severim o ağır yemek ister 🤷‍♀️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yahu ben kahvaltı diyince aklıma peynir zeytin geliyor bu adamm ortaya bişey koymazsan sofraya küsüyor reamennya patetes. Kızarması ya mememen yani illaki birşey olacak arkadaş kahvaltı dediğin peynir zeytin değilmidir. Bazen hiç halim olmuyor hazırlamaya ne olur yani iki zeytin yiyip kalksan
misal benim eşim bii pazar gunleri evde durur o zaman kahvaltida hwrşey ister menemen yumurta hem yağda hem suda patates kizartmasi hamur kizartmasi bunlari hwpsini yaparim sofrayi kurarim beyfendiyi öyle kaldiririm bişey eksek olsa kiyametleri koparir haaa yese gam degil ben hergun yapim yesin ama yok yemezde sadece 2 tane hamur kizartmasindan , recel ,zeytin yumurta peynir yer diyerlerini sofraya koydugum şekilde kaldiririm bazi erkekler yetiştirme tarzlarindan kaynaklaniyo böyle misal ben hafta ici kendime özel kahvalti hazirlamam acarim dolabi ne bulduysam yerim zeytin peynir recel allah ne verdiyse ama kocalar sofra yi full görmek istiyolar sanki hepsini yiyip bitiriyolar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
misal benim eşim bii pazar gunleri evde durur o zaman kahvaltida hwrşey ister menemen yumurta hem yağda hem suda patates kizartmasi hamur kizartmasi bunlari hwpsini yaparim sofrayi kurarim beyfendiyi öyle kaldiririm bişey eksek olsa kiyametleri koparir haaa yese gam degil ben hergun yapim yesin ama yok yemezde sadece 2 tane hamur kizartmasindan , recel ,zeytin yumurta peynir yer diyerlerini sofraya koydugum şekilde kaldiririm bazi erkekler yetiştirme tarzlarindan kaynaklaniyo böyle misal ben hafta ici kendime özel kahvalti hazirlamam acarim dolabi ne bulduysam yerim zeytin peynir recel allah ne verdiyse ama kocalar sofra yi full görmek istiyolar sanki hepsini yiyip bitiriyolar
Aslinda onlari hazirlamaga yok o bulaşiklari yumaya uşeniyorum ben☺😆 sofrayi kaldirmak cox uşengec oluyorum.o.konuda

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla aynı dert bende de var🤭bende kahvaltıda peynir zeytin gibi şeyler yerim ama benim herif niye kahvaltı da yemek yok der Allah'tan bi pazar günü evdedir Oruç ayında bile sahurda ben kahvaltı lıktan başka şey yiye miyorum o bana yemek getir der😂bizde hiç anlaşmayız yemek konusunda ben hafif şeyler severim o ağır yemek ister 🤷‍♀️
Gündüzleri hep evde benimki hangi dağa taşa haykırıyım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar