Sorum var Beslenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Beslenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beslenme
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Selam kizlar, 6.3 hamilelik ve hic bi sey yiyemiyorum her seyden tiksinme gibi mide bulantisi oluyor ne yapacagimi bilmiyorum bebeye bi sey olurmu diye de cok korkuyorum
Hayırlı olsun canım korkma ben de hiçbirşey yiyemiyordum sonra iştahın açılacak Allah’ın izniyle bol bol dinlen yemeye çalış💕

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar, 6.3 hamilelik ve hic bi sey yiyemiyorum her seyden tiksinme gibi mide bulantisi oluyor ne yapacagimi bilmiyorum bebeye bi sey olurmu diye de cok korkuyorum
Sag salım kucagina almayı nasip etsin canim,🙏🤲 korkmana gerek yok şuan daha çok küçük susuz kalma yemek olarak da haşlanmiş patates sade suda kaynatılmış makarna iyebilirsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayırlı olsun canım hic korkma bende kizimda herseyden tiksinmistim hele ki tavuktan kokusuna tahammülüm asla yoktu zamanla 3 ayi geçtikten sonra yeme icmem az cok duzene girmişti

Tüm sayfalar yüklendi.