Sorum var Bi bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leya tarafından oluşturulan Bi bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakarmısınız
Konbuyu başlatan Leya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gitdim solda bir tane yumurta büyümüş 17 MM olmuş çatlama ignesi yazdı igneni olmasam çatlama olurmu aceba
Ignesiz zor catlar eger catlamassa kiste donuaur kisti dusurmek icin dogum kontrol hapi kullanmak zorunda kalirsin canm catlatma igneisnden aonr ailiski saatide tam tutturabiliyosun kullanmassan yumurta catlas abile tam saatini bilemessin

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ignesiz zor catlar eger catlamassa kiste donuaur kisti dusurmek icin dogum kontrol hapi kullanmak zorunda kalirsin canm catlatma igneisnden aonr ailiski saatide tam tutturabiliyosun kullanmassan yumurta catlas abile tam saatini bilemessin
Geçen ay doktora gittiğimde çok güzel bir yumurtan var büyümüş bu günlerde ilişkiye gir demisti bizde o günlerde yaptık ama gebe kalmadım acaba bende de mi yumurta çatlama sorunu var anlamadım.bu ay da ağrılarım çok oldu kasikya karında vs doktora gittim adetliyken ama birşey yok temiz dedi

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay doktora gittiğimde çok güzel bir yumurtan var büyümüş bu günlerde ilişkiye gir demisti bizde o günlerde yaptık ama gebe kalmadım acaba bende de mi yumurta çatlama sorunu var anlamadım.bu ay da ağrılarım çok oldu kasikya karında vs doktora gittim adetliyken ama birşey yok temiz dedi
Sende bu ay çatlama iğnesi ile şansını dene canım, belki de yumurtan gec çatlıyor olabilir,doktoruna iletişime gec🥰

Tüm sayfalar yüklendi.