Sorum var Bi bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leya tarafından oluşturulan Bi bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,243 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakarmısınız
Konbuyu başlatan Leya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Himm,telefonda sorma imkanin varsa o daha dogru bilgi verir canim,Google dan bi bak istersen,hayırlı ile hamile kalırsın inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ne yapıyorsun nasılsın varmı biseyler 😁
Yok valla😂dün nasılsam bugun de ayni👶

Sen nasılsın,??😍

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Sende bu ay çatlama iğnesi ile şansını dene canım, belki de yumurtan gec çatlıyor olabilir,doktoruna iletişime gec🥰
Çatlatma iğnesi olmak bizim isteğinize mi bağlı.bak bunu bilmiyordum.doktorum yapar mı acaba peki ne zaman yapılıyor benim adet biteli iki gün oldu ne zaman yaptirmaliyim iğneyi

Yok kız nerde ders var çalışırsan yemek var yaparsan öyle işte😁bebek dışında herşey var işte😁

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Çatlatma iğnesi olmak bizim isteğinize mi bağlı.bak bunu bilmiyordum.doktorum yapar mı acaba peki ne zaman yapılıyor benim adet biteli iki gün oldu ne zaman yaptirmaliyim iğneyi

Yok kız nerde ders var çalışırsan yemek var yaparsan öyle işte😁bebek dışında herşey var işte😁
Jinekolog doktoruna konuşabilirsin, o bilgi verir bu konuda,ama öncesinde Yumurta takibi yapıyor sanırım,sen sor inş gönlünce olsun🥰🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hayırlısı inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.