Sorum var Bi bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leya tarafından oluşturulan Bi bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,241 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakarmısınız
Konbuyu başlatan Leya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Son düzenleme:

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnnn kuzummm insallahhh aminnnnn😞😞😞🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorunun neyse alatabilirsin kzuum içine atma sakin dertleşebirsin her zaman
Gebe kalamiyorum önceki gebeligim galiba boş gebelikti embriyo yoktu kese belli belirsizdi kalp atışı zaten yok.5 haftalikmis.esimde sen istemedin o yüzden düştü dedi.tamam istemedim ama onda yeni evliydik görücü usulü evlendik eşimi tanımıyorum yemek yerken utanıyorum öyle günler gecirdik.yani ne bileyim ben o kadar gaddar değilim ki bir cana kıyar mıyım hiç Rabbimin verdiğine razı olmadın şükürsuzluk ettin diyor o yüzden tekrar gebe kalamiyorum dedi.ne bileyim kizlar ya çok üzüldüm.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gebe kalamiyorum önceki gebeligim galiba boş gebelikti embriyo yoktu kese belli belirsizdi kalp atışı zaten yok.5 haftalikmis.esimde sen istemedin o yüzden düştü dedi.tamam istemedim ama onda yeni evliydik görücü usulü evlendik eşimi tanımıyorum yemek yerken utanıyorum öyle günler gecirdik.yani ne bileyim ben o kadar gaddar değilim ki bir cana kıyar mıyım hiç Rabbimin verdiğine razı olmadın şükürsuzluk ettin diyor o yüzden tekrar gebe kalamiyorum dedi.ne bileyim kizlar ya çok üzüldüm.
Hiç öyle dusunme gerçekten bak bende kürtaj olmuştum Nisan ayında alllah'ım izniyle gene hamile kalırsın asla olumsuz ve kötü düşünme sinir stres üzüntü hep etkiler kafana takma takmadığin an hamile kalıyor insan iannki stres yapma

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Hiç öyle dusunme gerçekten bak bende kürtaj olmuştum Nisan ayında alllah'ım izniyle gene hamile kalırsın asla olumsuz ve kötü düşünme sinir stres üzüntü hep etkiler kafana takma takmadığin an hamile kalıyor insan iannki stres yapma
Aklımdan çıkarmıyorum ki böyle hep aklında gebelik olup hamile kalan var mı acaba

Tüm sayfalar yüklendi.