Bi sorum olucak benim gene🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bi sorum olucak benim gene🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi sorum olucak benim gene🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Kuzum her mamada su alım miktarı değişir bazılarında gerek olmaz doktorun eğer kullandığın mamayı bilerek su içirme dediyse içirme canım

Meltemkuzu

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Bnm 3 cü gebeliğim hep emdiler hiç mama kullanmadım ama günlük ortalama 5..6 cay kaşığı suyu aksatmadan verdim kim ne düşünr bilemem bu bnm şahsi fikrim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece emziriyorum ona rağmen 15 günlükten beri çay kaşığıyla su veriyorum şuan 2 aylık. Sen bide mama veriyormuşsun ver istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar sarımsağı uzun süreli saklamak isterseniz kabuklarıyla 1 saat üzerine folyo çekerek fırınlayın (kolay soyuluyor) onları kavanoza doldurun ayçiçek yağı veya zeytinyağı ekleyin üzerine tuz atıp dolaba atabilirsiniz. İster öyle yiyin ister yemeklere atın. Ben çok sarımsak aldığım için içinde kuruyordu böyle yöntem buldum 😂
Bende soyup buzluğa atıyorum poşetle lazım oldukça çıkarıp kullanıyorum☺️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım anne sütü onun su ihtiyacını karşılıyordur formül mama da zaten su yapılıyor bazı mamalar kabızlık yapabildiği için su verin diyen doktorlar var. Bebeğinin bıngıldağına elini sür bastırmadan elinle anlarsın zaten normalden çok daha içeri çökükse susuz kalmış demektir öyle günlerde 1 2 tatlı kaşığı su verebilirsin. Takibini sen sağla yani 😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum her mamada su alım miktarı değişir bazılarında gerek olmaz doktorun eğer kullandığın mamayı bilerek su içirme dediyse içirme canım
Gittiğimiz de kontrolde tekrsr sorucam bakalım ne diyecek

Canım anne sütü onun su ihtiyacını karşılıyordur formül mama da zaten su yapılıyor bazı mamalar kabızlık yapabildiği için su verin diyen doktorlar var. Bebeğinin bıngıldağına elini sür bastırmadan elinle anlarsın zaten normalden çok daha içeri çökükse susuz kalmış demektir öyle günlerde 1 2 tatlı kaşığı su verebilirsin. Takibini sen sağla yani 😊
Gerçekten mi o yöntemi bilmiyordum çok teşekkür ederim öğrenmiş oldum canim

Gerçekten mi o yöntemi bilmiyordum çok teşekkür ederim öğrenmiş oldum canim
Canim ben hem oglanlarda hem kızında su verdim bana ebe vere bilirsin dedi mama yediği icin dedi
Ben sadece emziriyorum ona rağmen 15 günlükten beri çay kaşığıyla su veriyorum şuan 2 aylık. Sen bide mama veriyormuşsun ver istersen

Bende soyup buzluğa atıyorum poşetle lazım oldukça çıkarıp kullanıyorum☺️
Mamayı vermek istemiyorum ama çok zayıf doğdu tam toparlamıştı ameliyat oldu 25 günlük iken ele avuca gelsin diye mama vermeye başladım

Tüm sayfalar yüklendi.