🍼 Biberon ve göğüs pompası tavsiye ettiğiniz markalar🍼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 🍼 Biberon ve göğüs pompası tavsiye ettiğiniz markalar🍼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🍼 Biberon ve göğüs pompası tavsiye ettiğiniz markalar🍼
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Canım Chicco yeni doğan cam biberonu tavslye ederim emzik kısmı biraz eyik kullanımı çok rahat meme reddi de yasamadim çok şükür. Göğüs pompası olarakta manuel kullandım ama sevmedim wee baby elektrikli olanını kullaniyorum çok memnunum.
Pompayı bebiş doğduktan sonra sütün durumuna göre almak daha mantıklı olur mu ne dersiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Philips avent çok iyi anne memesi hissi veriyormus biberon ucu ondan sipariş vericem onu çok tavsiye ettiler pompa da aynı marka aldım zaten biberonla aynı kullanılabiliyor
Evet onu çok görüyorum yurt dışında da çok kullanılıyor sanırım bu marka memnuniyetide iyiymiş🙏

Canım Chicco yeni doğan cam biberonu tavslye ederim emzik kısmı biraz eyik kullanımı çok rahat meme reddi de yasamadim çok şükür. Göğüs pompası olarakta manuel kullandım ama sevmedim wee baby elektrikli olanını kullaniyorum çok memnunum.
Haklısınız Pompada manuel çok yoruyormuş diye okudum herkes elektrikli diyor. Sadece sesli olması dezavantaj sanırım

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pompayı bebiş doğduktan sonra sütün durumuna göre almak daha mantıklı olur mu ne dersiniz

Evet onu çok görüyorum yurt dışında da çok kullanılıyor sanırım bu marka memnuniyetide iyiymiş🙏

Haklısınız Pompada manuel çok yoruyormuş diye okudum herkes elektrikli diyor. Sadece sesli olması dezavantaj sanırım
Doğumdan sonra pompa almak daha mantıklı canım elektrikli de kullandığım sesli ama rahatsız edici değil çok faydasını gördüm

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ebebekte lansinoh tekli ve ikili biberonlar indirme girmiş kullanıp memnun kalan varmı. Yada başka herhangi bir marka tavsiyesi olan.
(Bu marka meme reddine sebebiyet vermiyormuş aynı zamanda anti kolik ozellikliymis diye duydum o sebeple soruyorum)
Göğüs pompası hiç bir şeye yaramıyor cekim güçleri iyi olmadığı için eczanwdekilerin hiç birini tercih etmiyorum ama hastanelerde yada medikalcilerde kiralanan hastane tipi Süt sagma makinalri kiralayıp kullanabilirsiniz çok iyi baya da Süt geliyor yani

Doğumdan sonra pompa almak daha mantıklı canım elektrikli de kullandığım sesli ama rahatsız edici değil çok faydasını gördüm
Teşekkür ederim

Göğüs pompası hiç bir şeye yaramıyor cekim güçleri iyi olmadığı için eczanwdekilerin hiç birini tercih etmiyorum ama hastanelerde yada medikalcilerde kiralanan hastane tipi Süt sagma makinalri kiralayıp kullanabilirsiniz çok iyi baya da Süt geliyor yani
Evet onuda duydum kiralanan biliyormuş aslında öyle yapma6daha mi mantıklı acaba. Alıp bı süre sonra kenara atmaktansa

Tüm sayfalar yüklendi.