Sorum var Bide ben konu açıyım☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Bide ben konu açıyım☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,227 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bide ben konu açıyım☺️
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
Kızlar 29+2 olduk daha çanta hazırlamadım, hep istiyorum yatayım 🙈canım hiç birşey yapmak istemiyor. Bacaklarım da kramp ağrısı var magnezyum kullanıyorum oda hiç geçirmedi 😔 of ne biliyim öyle dertlenme geldi 🤭 varmı benim gibi hep yatmak isteyen 🙈
Kız yatma kalk kaalkkk😂 kötü alışma heee

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+2 olduk daha çanta hazırlamadım, hep istiyorum yatayım 🙈canım hiç birşey yapmak istemiyor. Bacaklarım da kramp ağrısı var magnezyum kullanıyorum oda hiç geçirmedi 😔 of ne biliyim öyle dertlenme geldi 🤭 varmı benim gibi hep yatmak isteyen 🙈
6+6 olduk hic uykum olmuyor hetda bulantim falan olmuyor bu normalmi acaba sende uyu bebek geldikden sonra uyuyamayacaksin 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her sene hamile mi kalsak 😁 benim eşimde her işi yapıyor ben yatıyorum
🤣🤣🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
😅😅 Ay bende bi doğursam uykusuzluğa razıyım🤭

Benim de 3 yaşın da oğlum var fırsat buldukça yatmaya çalışıyorum işte 🤭 Allahtan oyuncaklarıyla güzel oynuyor da beni fazla zorlamıyor 😅🙈

😅 Bende bitane var biraz da olsa fırsat bulup yatabiliyorum 🤭 senin bi fazlan var daha zormuş 🤭

Aman yapsa eline yapışır sanki 😅 valla bu zaman da çok iyi geliyor 🤭
Aynen ya 2 tane olunca dinlenmek biraz zor 😁

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
😅😅 Ay bende bi doğursam uykusuzluğa razıyım🤭

Benim de 3 yaşın da oğlum var fırsat buldukça yatmaya çalışıyorum işte 🤭 Allahtan oyuncaklarıyla güzel oynuyor da beni fazla zorlamıyor 😅🙈

😅 Bende bitane var biraz da olsa fırsat bulup yatabiliyorum 🤭 senin bi fazlan var daha zormuş 🤭

Aman yapsa eline yapışır sanki 😅 valla bu zaman da çok iyi geliyor 🤭
Benim kızım 6 yaşında sağolsun her dediğimi yapar hüma onu getir hüma bunu götür kızım evi süpür sağolsun ne desem yapar sonra da herişi ben yapıyorum diye sitem eder arada eşimde yat bi iş yapma der akşamları şuram ağrıyor buram ağrıyor demeye korkuyorum😂🙈 yine iş yaptın demi diye bide fırça yiyorum napıyım tekim bu hafta midemden iyi değildim zaten full yattım

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl da benn 😄 26+2deyim ve bir parça eşyası bile yok kızçemin bakalım napcam bu tembellikte 🤭

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl da benn 😄 26+2deyim ve bir parça eşyası bile yok kızçemin bakalım napcam bu tembellikte 🤭
😅😅 Tek değilmişim daha da mutlu oldum 🤭 her akşam yatarken diyorum yarın başlarım diye yine yok yine yok 😅😅😅🙈

Benim kızım 6 yaşında sağolsun her dediğimi yapar hüma onu getir hüma bunu götür kızım evi süpür sağolsun ne desem yapar sonra da herişi ben yapıyorum diye sitem eder arada eşimde yat bi iş yapma der akşamları şuram ağrıyor buram ağrıyor demeye korkuyorum😂🙈 yine iş yaptın demi diye bide fırça yiyorum napıyım tekim bu hafta midemden iyi değildim zaten full yattım
Ay kıyamam kuzuma ya 🥰 eşim bana da yat diyor süpürge falan açınca fırçalayor çok ağrım oluyo çnkü 😔 ama yapmadan da olmuyor tek tük bişeyler yapmaya çalışıyorum, şimdi çocuğu yıkadım akşama kadar yatarım 😅😅😅🤭

Bennnnn aynı durumdayım ya 🙋‍♀️
Kader ortağım 🤭

Aynen ya 2 tane olunca dinlenmek biraz zor 😁
Allah hepimizin yardımcısı olsun 🥰

Alıştırma kendini yatmaya kız🤭😀😀
İstemsizce oluyor valla kuzu ya 🤭 nefesim daralıyor baskılar arttı yatınca rahatlıyormuşum gibi geliyor 🥰 bide kramp ağrıları öff çok berbat ya 😔

Aynı biz süpürge yapmıyor ama bulaşıklarımı yıkıyor 🙈😂😂sağolsun
Ay Allah başımızdan eksik etmesin 🤭 🥰

6+6 olduk hic uykum olmuyor hetda bulantim falan olmuyor bu normalmi acaba sende uyu bebek geldikden sonra uyuyamayacaksin 😁
Aman olmasın şükret valla olunca çok kötü oluyor 🤗 uykudan yana sorunum yok ya eşim sağolsun ilk doğumda da beni hep uyuttu çocukla kendi ilgilendi🥰

Kız yatma kalk kaalkkk😂 kötü alışma heee
😅😅😅😅 Kalkamıyommm 😅 vinç lazım beni kaldırmaya 🙈 ben böyle değildim ya hu sapıttım valla 🤭😅

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 9 aydır yatıyorum🤣🤣🤭

Tüm sayfalar yüklendi.