Bıkdım bu hayatdan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Bıkdım bu hayatdan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,621 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bıkdım bu hayatdan
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Abin varsa yada büyük cusenin gelsin arkadaslariyla evine girsinler ve seni cocuklarini alsin. Cusenin de esine söylicek ya annenlerden uzak tasincaksin ve annenler karin izin vermeden gelmicek kimse eve yada bu is burda bitecek.
Bunu kuzenim yapti biras daha sert sekilde yapildi ama sonuc kuzenim annesin binasinda oturuyor ve cok rahat hatta kocasinla arasi cok iyi olmus

Abin varsa yada büyük cusenin gelsin arkadaslariyla evine girsinler ve seni cocuklarini alsin. Cusenin de esine söylicek ya annenlerden uzak tasincaksin ve annenler karin izin vermeden gelmicek kimse eve yada bu is burda bitecek.
Bunu kuzenim yapti biras daha sert sekilde yapildi ama sonuc kuzenim annesin binasinda oturuyor ve cok rahat hatta kocasinla arasi cok iyi olmus
Benim abim yok. Babamlada küsüm. Anlicanız yapayalnızim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Noldu sana noldu ((
3 görümcem var 2si yılan yılan.. resmen benim kocamı altın yumurtlayan tavuk gibi görüyorlar. Kızım olucak diye yastalar niye ki onların kızlarnı sevmicek kocam yine ne isterseler almicak kendi kızını sevicek zihniyete bakarmısınız.
13. Haftamda kocam gel bebeyi aldiralim dedi ne kadar doldurmuşlarsa fitneciler
Benim görümcem de kıskançlık yapıyor ama seninki bildin zirve yapmış

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamıyorum hem benim kocam beni sevsin hem kardeşim beni sevsin öyle şeymi olur yaaa. Senin kocan sana aid benim kocam bana aid
Bak şimdi kocalarından ilgi göremedikce bizim adamlara sariyorlar bizimkiler de Allah'ın safi dayanamiyorlar kardeşim diye ama benmki en son dayanamadı iletisimi kesti inşallah barismaz dua et barışmasın

Bak şimdi kocalarından ilgi göremedikce bizim adamlara sariyorlar bizimkiler de Allah'ın safi dayanamiyorlar kardeşim diye ama benmki en son dayanamadı iletisimi kesti inşallah barismaz dua et barışmasın
Ne bizde öyle deyil işte. Kurtuluç yerim yok.azeri oldugumçun üzülüyorum bazen ama türkler iyi.dizilerde falan görüyorum. Ama burda kocalar karıkarını sevemez. Destekleyemez ve koruyamaz. Yaparlarsa erkek deyiller insan deyiller avrad Ağız deyiyolar küçültüholar onlarda naapsın

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ne bizde öyle deyil işte. Kurtuluç yerim yok.azeri oldugumçun üzülüyorum bazen ama türkler iyi.dizilerde falan görüyorum. Ama burda kocalar karıkarını sevemez. Destekleyemez ve koruyamaz. Yaparlarsa erkek deyiller insan deyiller avrad Ağız deyiyolar küçültüholar onlarda naapsın
Bebek doğunca düzelir inşallah kuzum şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine rabbim yuvalarımiza huzur versin

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Noldu sana noldu ((
3 görümcem var 2si yılan yılan.. resmen benim kocamı altın yumurtlayan tavuk gibi görüyorlar. Kızım olucak diye yastalar niye ki onların kızlarnı sevmicek kocam yine ne isterseler almicak kendi kızını sevicek zihniyete bakarmısınız.
13. Haftamda kocam gel bebeyi aldiralim dedi ne kadar doldurmuşlarsa fitneciler
Valla bende dusmusum kaynanayla kayinpederin eline hapis gibi yasiyom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar