Bıkdım bu hayatdan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Bıkdım bu hayatdan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,643 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bıkdım bu hayatdan
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Camım benım takmamaya calıs dıyecem ama inan ki bende oyleyım artık her gece aglıyorum... 7 yıl sonra hamıle kaldım ikizlerıme ama sankı ben onların gozunde taşıcıyı anneyım. Benıde cok darlattılar.. Hep onlar bılır iyisını bılır havaları allaha bırak ınsllah hersey guzel olacak.. 🤲🤲

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Camım benım takmamaya calıs dıyecem ama inan ki bende oyleyım artık her gece aglıyorum... 7 yıl sonra hamıle kaldım ikizlerıme ama sankı ben onların gozunde taşıcıyı anneyım. Benıde cok darlattılar.. Hep onlar bılır iyisını bılır havaları allaha bırak ınsllah hersey guzel olacak.. 🤲🤲
Valla takmamaya calisiyom ama beceremiyom herseyi dert ediniyom offf delirecem

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Valla takmamaya calisiyom ama beceremiyom herseyi dert ediniyom offf delirecem
Bende oyleyım ben birde ayrı oldugım halde.. Yanı evimiz cok yakın ve benıde gıdıp gelmelerıyle bıtırdıler.. Ondan once cocugum olmadıgı ıcın evime gelmezdıler. Ama sımdıde cıkmıyolar.

Bebek123

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyleyım ben birde ayrı oldugım halde.. Yanı evimiz cok yakın ve benıde gıdıp gelmelerıyle bıtırdıler.. Ondan once cocugum olmadıgı ıcın evime gelmezdıler. Ama sımdıde cıkmıyolar.
Valla het işlerini yaparim karismasinlar bana laf sokmasinlar ailemide gorim ywter bana

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
I
Valla het işlerini yaparim karismasinlar bana laf sokmasinlar ailemide gorim ywter bana
Kız sende o sorun bende koye gitme olayı. Kaynanamlar koyde oturuyo esım de sureklı gıdelım dıyo. Sımdı de kaynanamın babası grip eee haliyle korkuyorum ben gelmiyım bak dikkat etmem lazım dıyom ama kime dıyom kı ben.. İşte varya elle el olunmuyo. El yine bıldıgını yapıyo.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ya anlamıyonuz ki beni. 12 kişilik bir evde kalıyorum. 4 kişi benim ailem 6 kişi kaynımın ailesi kayınpederim ve kaynanam. Görümcelerimde her gün bizdeler. Bir elbiseyi bile izinsiz alamıyor kocam. Beni dəşarı çıkarmaga bile izin vermiyorlar. Düşünsenize benim oglumçun kurban kesildi ve beni oraya götürmediler 😥
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez mevlam onların yanına da bırakmaz sen kocana sahip çık kocanda anlar inşallah senin ve bebeğin kiymetini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar