Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,893 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Arzuuuu

Kayıtlı Üye
rank

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor ağdadan çok korkuyorum resmen çığlık atıyorum ne kullanabilirim ?💕
Hamileyken özel bölge temizliği yaparken kimyasal ürünlerden uzak durmalısın. Vücudunun toleransı bu dönemde düşeceği için alerjik reaksiyonlarla karşılaşma ihtimalin artar. Bu kimyasal ürünler genital bölgenin pH dengesini de bozuyor. Vajina temizliğini önden arkaya doğru yapmalısın. Ben bitkisel içerikli tüy dökücü Krem aldım Veet hassas tüy dökücü Krem aldım Gratis den 29 liraydı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bikini bölgenizi nasıl temizlediniz doğumum yaklaşıyor ağdadan çok korkuyorum resmen çığlık atıyorum ne kullanabilirim ?💕
Ben de 26 haftalığım göbekten bişey göremiyorum ayna ile ağda yaptım ama benim kıllar seyrelmiş gebelikte böyle bişey olurmu ben hep ağda yaparım o yüzden son aylarda yapmak istiyorum doğumu tetikler diyolar. Ağda harici bir jilet var tercih edebileceğin zararı olmayan

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Zararı konusunda benimde hicbir fikrim yok canım şimdilik jilet kullanıyorum bnde doğuma yakın agdaciya mecbur gitcem 40 im çıkana kadar rahat edebilmek adına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 26 haftalığım göbekten bişey göremiyorum ayna ile ağda yaptım ama benim kıllar seyrelmiş gebelikte böyle bişey olurmu ben hep ağda yaparım o yüzden son aylarda yapmak istiyorum doğumu tetikler diyolar. Ağda harici bir jilet var tercih edebileceğin zararı olmayan
Benim de genel anlamda tüm tüylerimde seyrelme incelme fln oldu hormonlarla alakalı galiba canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum o bende de oldu acaba neden ,🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Zararı konusunda benimde hicbir fikrim yok canım şimdilik jilet kullanıyorum bnde doğuma yakın agdaciya mecbur gitcem 40 im çıkana kadar rahat edebilmek adına

Benim de genel anlamda tüm tüylerimde seyrelme incelme fln oldu hormonlarla alakalı galiba canım
Demekki hormonlardan seyreliyor ama kimininde sıklaşırmıki acaba bacaklarım falanda baya az çıkmıştı bu ay rahat oldu ağda yapmam

Kuzum o bende de oldu acaba neden ,🤔
Hormonlardan herhalde doğum sonrası da böyle devam edermiki bilemedim 🤭

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Demekki hormonlardan seyreliyor ama kimininde sıklaşırmıki acaba bacaklarım falanda baya az çıkmıştı bu ay rahat oldu ağda yapmam

Hormonlardan herhalde doğum sonrası da böyle devam edermiki bilemedim 🤭
Ah keske etse ama normale doner diye dusunuyorum ilk hamileliğimdeyken cildim yağlıdır hamilelikte aşırı kurumuştu doğumdan sonra normale dönmüştü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar