Bıktım artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bıktım artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,792 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bıktım artık
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İnşallah kızlar sabrediyorum insan geldiğinde de sanki inadına susmuyor Gökçe. Herkes bana Allah yardımcın olsun bu çocukla diyor büyüdüğünde de elimde oynatacak seni. Valla en iyisi biraz büyüyene kadar insan içine çıkmamak anneme de fazla gitmeyeceğim artık. Çok bunaldım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kızlar sabrediyorum insan geldiğinde de sanki inadına susmuyor Gökçe. Herkes bana Allah yardımcın olsun bu çocukla diyor büyüdüğünde de elimde oynatacak seni. Valla en iyisi biraz büyüyene kadar insan içine çıkmamak anneme de fazla gitmeyeceğim artık. Çok bunaldım
Ah ah kuzum en iyisini yaparsun valla kendini de dinlenen lazım biraz ah ah Kayra Gökçek'in tan tersi evde bana ve babasına mum tutturan Kayra başka insanların yanına gidince sus pus duruyor 🤦🏻‍♀️ sonra nazarlanip eve gelubce tekrar o nazarın hıncını bizden çıkartıyor kafayı yemek üzereyim yani o konuda bende

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım benim inan bebeğimle evime kapanacağım bu gidişle herkes niye ağlıyor niye ağlıyor
Canım millet konuşur sürekli hiç bitmez sen takmayacaksın benim kızımda ilk üç ay çok ağladı bende odamda kalıyordum. Annem kayınvalidem bebeğin sesine bı kaç defa geldiler sinir oldum bebek bu ağlar tabi her seferinde ne geliyorsunuz dedim. Bı daha da yok. Sen canını sıkma etrafa bakma kulak ardı et. Senden başka daha iyi kim düşünebilir kuzunu

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ah ah kuzum en iyisini yaparsun valla kendini de dinlenen lazım biraz ah ah Kayra Gökçek'in tan tersi evde bana ve babasına mum tutturan Kayra başka insanların yanına gidince sus pus duruyor 🤦🏻‍♀️ sonra nazarlanip eve gelubce tekrar o nazarın hıncını bizden çıkartıyor kafayı yemek üzereyim yani o konuda bende
Canım oku felak nas sürekli kıyamam paşaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım millet konuşur sürekli hiç bitmez sen takmayacaksın benim kızımda ilk üç ay çok ağladı bende odamda kalıyordum. Annem kayınvalidem bebeğin sesine bı kaç defa geldiler sinir oldum bebek bu ağlar tabi her seferinde ne geliyorsunuz dedim. Bı daha da yok. Sen canını sıkma etrafa bakma kulak ardı et. Senden başka daha iyi kim düşünebilir kuzunu
Artık şüphe etmeye başladım işte canım ben beceremiyorum bakmasını diye. Annem şimdi ses kaydı göndermiş çocuk uyudu mu diye o çocuk aç ona habire bi şeyler tep diyor. Ben de dedim ki yapmayacağım eminim ben çocuğum aç değil. Cevap vermedi ters yapınca

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım oku felak nas sürekli kıyamam paşaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Artık şüphe etmeye başladım işte canım ben beceremiyorum bakmasını diye. Annem şimdi ses kaydı göndermiş çocuk uyudu mu diye o çocuk aç ona habire bi şeyler tep diyor. Ben de dedim ki yapmayacağım eminim ben çocuğum aç değil. Cevap vermedi ters yapınca
Okuyorum kuzum okuyorum da nazarı hemen alıyor pasa

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Gökçe kolik bebek biliyorsunuz sebepsiz ağlama krizleri geçiriyor. Bunun başlangıcı da genellikle gaz sancısı oluyor doktor da öyle dedi. Bugün annem geldi Gökçe yine ağlıyordu. Bu çocuk aç dedi gittim emzirdim, altını temizledim göğsümde uyudu yatağına koyunca açtı gözleri yine ağlamaya başladı. Annem tutturmuş bu çocuk doymuyor mama verelim. Öncesinde sağıp buzluğa koyduğum sütlerden vardı biberonla onu verdi annem istemiyor ağlıyor çocuk. Ayağında sallamaya başladı biraz sakinleşince verdi biberonu, Gökçe ağzında tutuyor emmiyor pek zorla zorla yutturdu. Diyorum aç olan çocuk kavrar emer istemiyor bak. Bana diyor ki bu çocuk kitlenmiş okunması gerekiyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten sütüm yetmiyor mu diye düşünüyorum ama içmiyor aç olduğunu düşündüğümde ek süt falan. Çok yoruldum kızlar ben bebeğime iyi bakamıyorum ağlıyor hep
Sakin ol yaa bu büyüklerde destek mi köstek mi ne belli değil ne alakası var yani de bebiş kilo alıyorsa doyuyordur doymasa zaten emmek ister bizimki de aynı senin dediğin gibi göğsümde uyuyor benden ayrıldığı gibi uyanıyor ve sürekli emiyor ama kusuyor doktor çok emdiği için kusuyor emzirme dedi emme refleksi güçlüymüş bide sancısı gazı olan bebekte emmek istermiş sakinleşmek için. Sen onu bunu dinleme doktorun bakıyor bebeğe sorun olsa mama ver derdi takma 🤗🤗

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Sakin ol yaa bu büyüklerde destek mi köstek mi ne belli değil ne alakası var yani de bebiş kilo alıyorsa doyuyordur doymasa zaten emmek ister bizimki de aynı senin dediğin gibi göğsümde uyuyor benden ayrıldığı gibi uyanıyor ve sürekli emiyor ama kusuyor doktor çok emdiği için kusuyor emzirme dedi emme refleksi güçlüymüş bide sancısı gazı olan bebekte emmek istermiş sakinleşmek için. Sen onu bunu dinleme doktorun bakıyor bebeğe sorun olsa mama ver derdi takma 🤗🤗
Sağolasın canım benim Uyuyp bu stresli günü bitireyim canım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gokcenin annesi bir arkadsim var burda sık görüştüğüm kızı habire ağlıyordu habire gazida yoktu karnida doyuyordu ama habire ağlıyordu şimdi görsen nasıl akıllı masallah bir örnekte kizkardesim kızı oda öyleydi ağlamaktan tikanirdu gece gündüz artı kardeşim sinir hastasu oldu kız hiç susmuyordu sabaha kadar ağla ağla görmen gerek kafa dayanmaz oda şimdi çok akıllı zekalı masallah hanım hanımcık aksine sesiz sakin gokcede böyle bir bebek galiba sonu çok akıllı olur annesi sen kendinden şüphe etme sen çok iyi bir annesin balim

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Kolik olduğu için ağlıyor ben rahatsız olduğum için hem anne sutu hem mama vermeme rağmen ağlıyordu geceyi sabah ediyordum gazdamlasi madanlar dr bu gazlı bir bebek 3 yada 4 ayına kadar idare edeceksiniz böyle demişti 5 ayda tamamen bitti yani mama versemde susmadı canım kitlenmiş falanda neyin nesi nazar olur ihlas felak nas başka şeye inanmayin
Canım gaz sıkıntısıysa eğer laktoz intoleransı olabilir yani 5 aylık olmuş bebek. laktazm yada relactaz damla iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.